آخرین اخبار شاهزاده اندرو – کارشناس سلطنتی ادعا می کند که دوک رسوا می تواند به ایالات متحده نقل مکان کند تا خود را مانند شاهزاده هری دوباره اختراع کند.


“غرور” اندرو مانع از تسویه حساب قبلی شد

وکلای آمریکایی که به نمایندگی از قربانیان جفری اپستین به نمایندگی از قربانیان جفری اپستین از توافق روز سه شنبه بین شاهزاده اندرو و ویرجینیا گیفر به عنوان یک “پیروزی” استقبال کردند، با این حال یک وکیل ادعا کرده است که “غرور” دوک مانع از این شده است که زودتر حل و فصل شود.

رابرت لوئیس، وکیل ساکن نیویورک سارا رانسوم، که در سن ۲۲ سالگی مورد آزار و اذیت قرار گرفت و در سال ۲۰۱۸ با اپستین و گیسلین ماکسول دعوای خود را حل کرد، به گاردین گفت: «این روز بنر دیگری برای بازماندگان است.

لوئیس همچنین گفت که احساس می‌کند پس از محکومیت ماکسول در ماه دسامبر، صدای قربانیان “شنیده شده و دیگر ساکت نشده اند”.

با این حال، لوئیس گفت که تعجب کرده است که شاهزاده این پرونده را زودتر حل نکرده است. وقتی از لوئیس پرسیده شد که آیا در تأخیر شاهزاده در استقرار «هر گونه عنصر غرور» وجود داشته است، گفت: «کاملاً همین طور است».

“این برای اپستین، برای ماکسول، برای کلیسای کاتولیک، برای شاهزاده صادق است… آنها فکر می کنند که قانون در برخی سطوح فقط برای همه افراد دیگر اعمال می شود.

حل و فصل من را شگفت زده نمی کند. چیزی که من را شگفت زده می کند این است که او و مشاوران و وکلای او این موضوع را زودتر ندیدند و خیلی زودتر با آن کنار آمدند.