آخرین اخبار مگان مارکل – روال روزانه طرفداران آرچی و لیلیبت نشان داد که شاهزاده هری از ظاهر شوکه شده است.


چگونه کامیلا از یک زن خرابکار به ملکه آینده ما تبدیل شد

این یک نظر از اینگرید سوارد است

بیانیه تکان دهنده ملکه نقطه اوج رابطه خارق العاده بین چارلز و کامیلا است.

پس از سال‌ها تمسخر عمومی، و با روح دایانا برای همیشه روی شانه‌هایشان، سرانجام مهر تایید نهایی توسط خود ملکه به زوج سلطنتی داده شد.

این یک توانبخشی قابل توجه برای زنی است که بخش بزرگی از مردم او را مقصر پایان یک افسانه سلطنتی می دانند. کامیلا به دور از «زن دیگر»، جایگاه خود را در قلب خانواده سلطنتی تثبیت کرده است.

ملکه گفت این آرزوی صمیمانه اوست که وقتی چارلز “در تمام زمان” پادشاه شد، کامیلا به عنوان همسر ملکه شناخته شود. او می‌گوید: «می‌دانم که از او و همسرش کامیلا همان حمایتی را خواهید کرد که از من کردید، زیرا او (کامیلا) به خدمت وفادار خود ادامه می‌دهد.»

این در واقع تمجید از پادشاه ۹۵ ساله و تأیید دوستی بین دو زن است که جهان اطلاعات کمی درباره آن دارد.

کامیلا زمانی در حلقه داخلی خانواده سلطنتی قرار داشت زیرا پدر همسر سابقش اندرو پارکر بولز، درک، دوستان خوبی با ملکه مادر بود. آنها غالباً در بیرخال، اقامتگاه اسکاتلندی آن زمان ملکه مادر، می‌ماندند، جایی که کامیلا توسط ماتریارک سلطنتی به عنوان “یکی از ما” رفتار می‌کرد.

وقتی کامیلا در اتاق غذاخوری دنج ناهار می خورد، هرگز نمی توانست تصور کند که روزی این خانه اسکاتلندی او نیز خواهد بود. وقتی در سال ۲۰۰۵ با چارلز ازدواج کرد، فکر کرد که فقط از مردی که دوستش دارد حمایت خواهد کرد.

ادامه مطلب را اینجا بخوانیدرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر