آخرین اخبار مگان مارکل – پیرز مورگان جرات می کند دوشس مهمان برنامه جدید خود شود زیرا ملکه می تواند نقش هری را از بین ببرد.


ستاره پسر عموی هری در آگهی شیر

پیتر فیلیپس که اغلب از او به عنوان “نوه مورد علاقه ملکه” یاد می شود، در یک تبلیغ شیر برای ایستگاه های تلویزیونی چین ایفای نقش کرده است. او در یک تبلیغ تلویزیونی ۳۰ ثانیه ای با عنوان “پیتر فیلیپس عضو خانواده سلطنتی بریتانیا” ظاهر می شود.

صحنه‌های غیرقابل اصلاح، پسر عموی اول هری، پیتر – که اکنون پانزدهمین نفر در صف تاج و تخت است- را با کت شام و پاپیون نشان می‌دهد که از پنجره یک خانه عمارت در حالی که کالسکه ایالتی بالا می‌رود، خیره شده است.

این نشان می دهد که او در حال تماشای ورود پادشاه به یک کاخ سلطنتی است. این آگهی با تصاویری از یک انبوه روستایی که تصور می‌شود خانه لانگلات در ویلتشایر است، و کپی یک کالسکه سلطنتی است.

پدر دو فرزند پیتر، ۴۲ ساله، به بینندگان می گوید: «در دوران کودکی، زمان زیادی را در لبنیات می گذراندیم.

“یک گله گاو جرسی در ویندزور بود و ما با آن بزرگ شدیم [the milk]. و همیشه طعم بسیار بیشتری داشت، بسیار خامه‌تر از شیرهای دیگری که در دوران رشد داشتیم.»

معلوم نیست برای ظاهرش پولی به او پرداخت شده است یا خیر، اما او می تواند ده ها هزار هزینه بدهد. این آگهی سوالاتی را در مورد خانواده های سلطنتی برای اجاره و اینکه چگونه اعضای خانواده بزرگتر باید بدون لکه دار کردن برند ویندزور به دست بیاورند، ایجاد کرده است.

پروموی پیچیدن انگشت پیتر هشداری جدی به هری و مگان در مورد خطرات مبادله زندگی سلطنتی با دنیای تجاری است.

و به هر حال، اکنون که مگان و هری از خانواده سلطنتی مستقل هستند، هیچ چیزی نمی تواند مانع از انجام معاملات تجاری مشابه شود.