آخرین اخبار مگان مارکل – چگونه یک تراژدی وحشتناک خانوادگی می تواند از آرچی بچه شاهزاده بسازد


کارشناس ادعا می کند که هری “خاصی به کامیلا” علاقه ندارد

یک کارشناس سلطنتی معتقد است که دوک ساسکس “به ویژه” کامیلا را دوست ندارد و ممکن است در خاطرات آینده خود چیزهای بدی بنویسد. این به نوبه خود ممکن است محبوبیت کامیلا، دوشس کورنوال را در میان نقش جدید ملکه همسر، که در آخر هفته اعلام شد، تهدید کند.

کارشناس و مفسر سلطنتی رابرت جابسون در GB News ظاهر شد تا در مورد آرزوی ملکه مبنی بر اینکه کامیلا همسر ملکه شود با آقای دن ووتن صحبت کرد.

آقای ووتن گفت: «هنوز هیچ سخنی از شاهزاده هری وجود ندارد، که می دانیم هدفمند است زیرا آنها در مورد ارتباطات خود و نحوه خواندن آنها فکر می کنند.

“پس آیا ما این تصور را داریم که ویلیام این را پذیرفته است و شاهزاده هری قبول نکرده است؟”

آقای جابسون پاسخ داد: «فکر می‌کنم این چیزی است که آنها می‌خواهند بگویند، فکر می‌کنم ما نباید زیاد بخوانیم.

منظورم این است که شاهزاده ویلیام عملگراتر است و شکی در این نیست زیرا او پادشاه خواهد شد.

او باید واقعاً باشد، او باید در مورد همه اینها کمی بزرگتر باشد، اما باید به یاد داشته باشید که وقتی مادر هری مرد، او فقط یک پسر کوچک بود، او فقط ۱۲ سال داشت.

«و از نظر عاطفی برای او بسیار دشوار بود که او را به عنوان مادر ناتنی‌اش بپذیرد و برای کامیلا منصفانه رفتار کند، او واقعاً هرگز چنین نکرده بود… او خودش یک خانواده داشت… او هرگز خودش را مجبور نکرد که یک مادر مستقل باشد.

“اما شما این تصور را ندارید که هری به کامیلا علاقه خاصی دارد و ما منتظر خواهیم بود تا ببینیم او در این کتاب چه می گوید.”رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر