آنجلا اسکلنون مجری برنامه One Show پس از تصادف رانندگی “جدی” به بیمارستان منتقل شد


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای خاصی در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • آنجلا اسکنلون ، مجری برنامه One Show روز گذشته پس از تصادف رانندگی جدی اما غیر کشنده به بیمارستان منتقل شد.

  گزارش شده است که ماشین شخصی این ستاره تلویزیونی روز سه شنبه با آمبولانس شخصی در شمال لندن تصادف کرد و تنها برای نجات از آسیب های جدی جان خود را از دست داد.

  شاهدان حاضر در محل ادعا کردند که خودروی ادیسون لی مورد اصابت وانت قرار گرفت که توسط ب ام و مورد اصابت قرار گرفت.

  آنجلا ، که در مرخصی زایمان ، مجری معمولی One Show الکس جونز را پوشش می داد ، قبل از اینکه به A&E منتقل شود تحت درمان قرار گرفت.

  یک منبع نزدیک به آنجلا به سان گفت: “او اکنون خوب است. اما فکر می کنم این بسیار تکان دهنده بود. پلیس و امدادگران در آنجا حضور داشتند.”

  آنجلا اسکنلون در مراسم مد جوایز 2019 که در رویال آلبرت هال در 02 دسامبر 2019 در لندن ، انگلستان برگزار شد ، شرکت می کند.

  سخنگوی پلیس متروپولیتن گفت: “پلیس ساعت 09:32 سه شنبه 14 سپتامبر با پلیس تماس گرفت تا از برخورد چندین خودرو از جمله آمبولانس شخصی در خیابان اسقف در محل اتصال خیابان بنکرافت ، شماره 2 خبر دهد.

  “مأموران حضور داشتند. یک نفر توسط خدمات آمبولانس لندن به بیمارستان منتقل شد. در حالی که نیروهای اورژانس در محل حضور داشتند ، جاده بسته شد.”

  آنجلا چند ساعت پس از انتقال برای مراقبت های پزشکی از بیمارستان مرخص شد.

  در طول این سالها ، آنجلا در الکس در The One Show حضور پیدا کرده است و به یکی از طرفداران محبوب تبدیل شده است ، در حالی که به عنوان مادر سه فرزند زندگی را در آغوش می گیرد ، مجری ولزی است.

  آنجلا روزنامه نگار ایرلندی از سال 2014 با شریک قدیمی روی هورگان ازدواج کرده است و در سال 2018 از دختر آنها روبی آلن استقبال کرد.

  دیدگاهتان را بنویسید