رژیم لاغری سریع

آیت‌اللّه سید‌محمود ترابی به ملکوت اعلی اتصالبه گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در سمنان، آیت‌الله حاج سید‌محمود ترابی، فرزندحجت الاسلام حاج سید حسین ترابی در ۲۲ تیر ۱۳۱۹ شمسی در دامغان دیده به جهان گشود. پدرش در شمار عالمان دینی، واعظی celeb را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرپرست را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدرس بخش علمیه دامغان بود.

پس اجتناب کرده اند آموزش ابتدایی در سال ۱۳۳۴ شمسی وارد بخش علمیه دامغان شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دروس مقدماتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لمعتین را نزد پدر را انتخاب کنید و انتخاب کنید حضرات آیات محمد رضا خدایی، تقی قادری، را انتخاب کنید و انتخاب کنید گل محمد نصیری فرا گرفت.

سال ۱۳۴۳ شمسی رهسپار قم شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرحله برتر را در محضر حضرات آیات مصطفی اعتمادی، جعفر سبحانی، حسین نوری همدانی، محمد فاضل لنکرانی، سید محمد باقر سلطانی، علی مشکینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ابوالقاسم خزعلی به نوک رساند. سپس به مدت ۷ سال در درس خارج فقه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایده ها حضرات آیات مرتضی حائری، سید محمد محقق داماد را انتخاب کنید و انتخاب کنید محمدرضا گلپایگانی نمایندگی کرد.

او اجتناب کرده اند سال ۱۳۵۸ شمسی در بخش علمیه دامغان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند سال ۱۳۶۵ شمسی در دانشکده آزاد اسلامی دامغان به تدریس پرداخته است. وی اجتناب کرده اند آیت ا… العظمی محمد فاضل لنکرانی‌(ره) اجازه نقل حدیث را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند حضرات آیات امام خمینی (ره)، سید ابوالقاسم خویی (ره)، سید محمدرضا گلپایگانی‌(ره)، محمد‌علی اراکی‌(ره)، محمد فاضل لنکرانی‌(ره)، ناصر مکارم شیرازی، سید‌علی خامنه‌ای، محمد‌تقی بهجت‌(ره) را انتخاب کنید و انتخاب کنید لطف ا… صافی گلپایگانی اجازه حسبیّه دارد.

مقاله‌هایی در زمینه دشمن‌شناسی، آسیب‌شناسی، طهارت اهل کتاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقریرات درس ایده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فقه اجتناب کرده اند آثار مکتوب اوست.

این درک اخلاق در دوران کشتی علیه رژیم پهلوی همراه خود اجرای این سیستم‌های تبلیغی، چاپ شده اطلاعیه‌های امام‌(ره)، نمایندگی در راهپیمایی‌های بسیاری معادل ۱۱ محرم ۱۳۵۷ شمسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمایت اجتناب کرده اند آیت ا… ابوالقاسم خزعلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید دیگری روحانیون کدام ممکن است به دامغان تبعید شده بودند، به ورزش تیز کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید به وسیله نیروهای ساواک بازداشت شد. تشکیل کمیته انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ شمسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید معامله با به امور افراد را انتخاب کنید و انتخاب کنید موقوفات اجتناب کرده اند تولید دیگری ورزش‌های او بود.

در دوران حفاظت مقدس به تبلیغ برای کمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعزام انرژی به جبهه‌ها تیز کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصی نیز صدها در جبهه‌ها حضور کشف شد. اگرچه به خاطر کهولت سن شرایط ورزش در جاده مقدم را نداشت، با این حال حضور متواضعانه این پدر غیر سکولار همراه با سربازان اسلام مایه دلگرمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشاط بود.

نصایح سودمند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سخنان آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلنشین ایشان در در گذشته اجتناب کرده اند عملیات‌ها در ترکیبی دلاورمردان مبارزه تحمیلی، همواره در افکار را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نظر گرفته شده رزمندگانی کدام ممکن است اجتناب کرده اند قافله بیانیه سوگند خورده جا مانده‌اند عملکرد بسته است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به هیچ وجه فراموش نمی‌شود.

فرزندش سید‌محمد علی ترابی در سال ۱۳۶۳ شمسی در پانزده سالگی به بیانیه سوگند خورده رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ابوالشهید بودن خوشحال از عکس در اقامت او محسوب می‌شود.

در سال ۱۳۷۰ شمسی به امامت جمعه دامغان منصوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این ریاست هیئت امنای حسینیه حضرت ابوالفضل‌(ع) را عهده‌دار شد. او اجتناب کرده اند اعضای هیئت موسس صندوق قرض‌الحسنه قائم‌(عج) را انتخاب کنید و انتخاب کنید صندوق قرض‌الحسنه وحدت است.

بیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید محل کار ایشان همواره ملجا را انتخاب کنید و انتخاب کنید پناهگاه مستضعفین را انتخاب کنید و انتخاب کنید محرومین محله {بوده است} را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بین اقشار مختلف محله به شخصیتی زاهد، عابد، عارف را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالم شناخته می‌شود.

احداث بخش علمیه در دامغان، مسجد میرزا داوودی، کتابخانه مسجد کامل، راه اندازی بخش علمیه خواهران در شهر امیریه، احداث بخش علمیه علی بن موسی الرضا (ع) در شهر مقدس قم، مونتاژ مصلی اجتناب کرده اند ارائه دهندگان ابدی این عالم دینی است.

این عالم بزرگوار پس اجتناب کرده اند عمری مجاهدت را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان شده پاسخگویی بخش‌های علمیه برادران را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهران شهرستان دامغان را کدام ممکن است اجتناب کرده اند اوایل انقلاب به عهده گرفته بود همچنان به دوش می‌کشید.