ابلاغ مصوبات ششصد و چهل و پنجمین جلسه هیات انتخاب و خرید کتب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیگزارش کردن خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی، در شصت و چهل و پنجمین جلسه کمیته انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خرید ۴۱۹ عنوان کتاب در ۳۳ هزار و ۸۰۰ نسخه به مبلغ کل انجام شد. مبلغ ۲۴,۲۳۶,۵۰۰,۰۰۰ ریال. برای خرید تایید شد.گرفت


عناوین کتب تایید شده برای بازخرید در سایت معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایت هیات انتخاب و خرید کتاب درج شده است.


مراحل تحویل کتب و سایر مدارک به شرح زیر است:

الف) ناشران محترم پس از اطلاع از تایید عناوین ارسالی خود به همراه کتاب های تایید شده به میزان چاپ شده، در انبار کتاب واقع به نشانی: جاده مخصوص کرج، کیلومتر ۱۰، روبروی شهاب خودرو، خ. نه زرین، خ. شهید جلال، قبل از صنایع آموزش و پرورش (هنرستان) پیام شهید، تلفن:
نه

۱- قبض انبار ۲ برگه (کپی جهت امور حسابداری و مالی)

۲- کپی مجوز نشر معتبر (با اعتبار حداقل یک ماه از لحظه ارائه مدارک به معاونت)

۳- فاکتور فروش (اصل و عکس):


الف) باید در سربرگ نشریه و به صورت رسمی باشد (درج آرم، آدرس و شماره تلفن نشریه در سربرگ الزامی است)


ب) فاکتورها دارای شماره و تاریخ بوده و تاریخ فاکتور و تاریخ دریافت در انبار یکسان باشد.


ج) در قسمت خریدار فقط نام معاونت فرهنگی قید شود.


د) از درج شماره حساب و مانده بدهی در فاکتور خودداری کنید.


و) مهر و امضا فقط با خودکار یا خودکار با جوهر آبی پذیرفته می شود.


۴- پرینت شماره شبا بانک ملی و تاییدیه بانک به نام دارنده مجوز صدور.


ب) ناشرانی که بخشی از مصوبات آنها جزو منتخب کانون فرهنگی مساجد باشد، قبل از مراجعه به انبار عمومی جهت تحویل عناوین مربوطه به انبار این سازمان واقع در جاده مخصوص کرج، تهرانسر، بلوار تهرانسر. گلها مجتمع سازمانی نهضت سوادآموزی انبار مرکزی مولته (آقای بی پروا) تلفن: ۴۴۵۱۹۲۳۲ و ۰۹۱۲-۱۴۷۴۴۰۱.


ج) ناشران محترم می بایست با دریافت قبض انبار، اطلاعات مندرج در آن را با مشخصات کتاب مطابقت دهند تا در صورت مغایرت احتمالی، موضوع بررسی شود، در غیر این صورت در مراحل بعدی امکان تغییر وجود ندارد. .


د) مهلت مراجعه به انبار و تحویل کتب و مدارک حداکثر تا ۳ ماه پس از انتشار در سایت می باشد. لذا با توجه به الزامات اداری ـ مالی معاونت به مراجعات پس از مهلت مقرر ترتیب اثر داده نخواهد شد.


ه) جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:


۱- دفتر تحویل کتب و مجالس ۳۸۵۱۳۰۴۹


۲- دفتر تطبیق حواله خرید کتاب ۳۸۵۱۲۸۵۰


۳- اداره امور مالی ۳۸۵۱۲۹۹۴