اجازه ندهید دشمنان به نیازها شیطانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفرقه انگیز بازو یابند


سید ابوطالب مظفری شاعر، نویسنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید منتقد ادبی افغانستان در ذکر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) اجتناب کرده اند خراسان رضوی وی با محکومیت حادثه تروریستی رخ داده در حرم مطهر رضوی ذکر شد: خبر هتک حرمت بیت المقدس رضوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعرض را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترور سه روحانی عالی در سومین روز اجتناب کرده اند ماه مبارک رمضان موجب تأسف اینجانب شد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاثیر.”


وی با خاص اینکه این حادثه تلخ توطئه ای است کدام ممکن است توسط دشمنان اسلام برای خراب کردن به روابط مسلمانان مهاجر با ایران محاسبه شده است، افزود: عاملان این حادثه باید بدون در نظر گرفتن سریعتر مجازات شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاسخگو باشند.


وی افزود: ما اجتناب کرده اند همه ملت اسلامی، محله فهیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به استقامت، برادری را انتخاب کنید و انتخاب کنید برادری دعوت می‌کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند مسئولان مربوطه آرزو کرد مجازات بلافاصله عاملان این حادثه هستیم.


این شاعر، نویسنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید منتقد ادبی افغانستان ذکر شد: صادق است ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذهب را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه را متهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی انصافی نکنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نامطلوب در دشمن تأثیر می گذارد نکنیم، پس باید فروش رسانه ای شود تا دشمنان رها نکنند. هدف تکل من می خواهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحمیل اختلاف.


نویسنده کتاب پژوهشی ادبی «پایتخت پریان» ذکر شد: این جنایت را محکوم می کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند خداوند متعال علو درجات به روح آن شهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار شهید صابر جمیل را خواستارم.

اجباری به اشاره کردن است، در سومین روز اجتناب کرده اند ماه مبارک رمضان، سه تن اجتناب کرده اند طلاب حاضر در صحن رسول اکرم (صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلم) در مسجد مقدس رضوی مورد حمله شخص خاص قرار گرفتند. چاقو کدام ممکن است در نتیجه اجتناب کرده اند بازو دادن حجت الاسلام محمد اصلانی شد. او شهید شد، آشیل حضور کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ اطلاعات آموز تولید دیگری به بیمارستان منتقل شدند.

بر ایده این اطلاعیه مراسم وداع با پیکر مطهر شهید حجت الاسلام محمد اصلانی عصر همین الان چهارشنبه ساعت ۹ ساعت شب در صحن پیامبر اعظم (ص) حرم مطهر رضوی برگزار تبدیل می شود. حرم در مشهد.


مراسم تشییع پیکر این شهید نیز ساعت ۲ بعد اجتناب کرده اند ظهر پنجشنبه ۱۸ فروردین ماه اجتناب کرده اند میدان شهدا {به سمت} حرم مطهر رضوی برگزار تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهید اصلانی در جوار حضرت سامان الحجج (علیه السلام) به آلودگی سپرده تبدیل می شود. بر او) در مشهد.


پیکر شهید محمد اصلانی همین الان چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه با حضور اقشار مختلف مردمان، مسئولان بومی را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اجتناب کرده اند مسئولان استانی در زادگاهش صعده شهرستان خواف تشییع تبدیل می شود.


حجت الاسلام احمد مرفی تولیت آستان قدس رضوی عصر دیروز ۱۸ فروردین ماه اطمینان حاصل شود که دلجویی اجتناب کرده اند خانوار شهید حجت الاسلام حاج محمد اصلانی در منزل این روحانی جهادگر حضور کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید با خانوار وی دیدار کرد. ذکر شد: این کار را نکن. پس شکسته نشده خواهید داد. ادارات به فرماندهی در درگاه های حرم مطهر به این پرس و جو پاسخ دهند کدام ممکن است این شخص شیطان صفت با سلاح خنک چگونه اجتناب کرده اند راهروهای حرم مطهر رفتن کرده است؟

استاندار خراسان رضوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولیت آستان قدس رضوی علاوه بر این با حضور در بیمارستان شهید کامیاب مشهد اجتناب کرده اند ۲ روحانی مجروح ساعت شب قبلی در تأثیر سوء قصد در حرم مطهر عیادت کرد.


یعقوب علی نزاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید حجت الاسلام احمد معروفی روز سه شنبه ۱۷ فروردین ماه با حضور در بیمارستان اجتناب کرده اند ۲ شخص جهادگر کدام ممکن است در حرم مطهر مورد اصابت سلاح خنک قرار گرفته بودند، عیادت کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جریان فینال وضعیت معامله با را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرزوی بهزیستی قرار گرفتند.


گروه داده ها سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خراسان رضوی با صدور ادعا ای ادعا کرد؛
وی افزود: در سومین روز اجتناب کرده اند ماه مبارک رمضان، مردی با هویت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملیت با سلاح خنک به ۳ روحانی حمله کرد کدام ممکن است خوب نفر را کشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ نفر تولید دیگری را مجروح کرد، قابل اشاره کردن است کدام ممکن است نیروهای امنیتی بلافاصله مسئله این جنایت را دستگیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحقیقات {در این} اتصال تحریک کردن شد. همچنان شکسته نشده دارد


در مورد اهمیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید حساسیت های موضوع را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکسته نشده بازجویی های تخصصی اجتناب کرده اند شخص مذکور، پیشنهاد تبدیل می شود اجتناب کرده اند هرگونه گمانه زنی نادرست {در این} زمینه خودداری شود.


رئیس جمهور را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس مجلس نمایندگان نیز با صدور احکام به صورت جداگانه ای آرزو کرد پیگیری این پرونده شدند.