اخبار زنده منچستریونایتد: آخرین رونالدو، کین به شش بازیکن یونایتد می‌گوید که پس از باخت سیتی از باشگاه خارج شوند.


کین ادامه داد

کین هم آنجا تمام نشد.

این بازیکن ۵۰ ساله با حضور در اسکای اسپورت، ستاره های یونایتد را به باد انتقاد گرفت و گفت: “بازیکنانی آنجا بودند و ما آن را به صورت زنده تماشا می کنیم، و من به آنها نگاه می کنم که از تماشای آن واقعا ناامید می شوند.

“من اشتباهات را می بخشم، اما شما باید فرار کنید. بازیکنان وجود دارند، پنج یا شش بازیکن دیگر نباید برای یونایتد بازی کنند. فقط شرم آور است.”

شرم آور است که نمی توانی به عقب فرار کنی و نمی توانی بدنت را روی خط بکشی.

من بی کیفیتی مقابل من سیتی در نیمه دوم را می بخشم زیرا من سیتی عالی است، آنها در سه، چهار پنج سال گذشته عالی بوده اند، آنها تیم فوق العاده ای هستند. به همین دلیل آنها قهرمان هستند.

اما منچستریونایتد در بازی امروز دربی؟

چند نفر از بچه های خط میانی، وان بیساکا، فرد، مگوایر، رشفورد زمانی که او وارد زمین شد… من می توانستم ادامه دهم.

“چهار گل را واگذار کنید، منچسترسیتی حتی در بهترین حالت خود نبود، سیتی مجبور نبود در بهترین حالت خود باشد. فکر می کنم سیتی چند دنده دیگر در پیش داشت. من فکر می کنم که آنها فقط با آنها بازی کردند. بازی در اولدترافورد

” ضرب المثل قدیمی مردها در مقابل پسرها. آنها تسلیم شدند. شرم بر آنها.”

او همچنین گفت: «وقتی بیرون هستید و مقابل یک تیم واقعا خوب قرار می‌گیرید و آن‌ها توپ را نگه می‌دارند سخت است و نمی‌توانید آن را پس بگیرید.

“اما شما باید به عقب برگردید. تکل کنید. بازیکنان یونایتد در طول سال ها کیفیت خود را نشان داده اند، اما ما فقط انعکاسی از اینکه تیم کجاست و باشگاه کجاست.”

این خیلی از تیم های دیگر عقب است. برخی از بازیکنان… راه هایی برای از دست دادن مسابقات فوتبال وجود دارد اما روشی که ما امروز منچستریونایتد را دیدیم…

“شما با کمی غرور خود بازی می کنید. هر اتفاقی که در رختکن می گذرد، و ما همیشه صداها را می شنویم، و در مورد مشکلاتی که با مدیر جدید ممکن است آمدن و جذب نیرو می شنویم…

“اما ذره ای غرور شما در نهایت باید در مرحله ای ظاهر شود.”