اخبار ملکه الیزابت – دلیل تکان دهنده ممنوعیت شاهزاده فیلیپ برای پادشاه شدن اما کیت میدلتون ملکه خواهد شد.


نامه نوشته مری ملکه اسکاتلند در حراجی به قیمت ۳۲۵۰۰ پوند به فروش رسید

نامه ای با دست خط مری ملکه اسکاتلند به قیمت ۳۲۵۰۰ پوند در حراجی فروخته شد که بیش از دو برابر قیمت پیشنهادی است.

خانه حراج لیون و ترنبول گفت که علاقه بین المللی به این سند وجود دارد که با پیامی به زبان فرانسوی امضا شده است، زیرا روز چهارشنبه به صورت زنده و آنلاین زیر چکش قرار گرفت.

این نامه درخواستی است از سوی مری ملکه اسکاتلند از سفیر فرانسه در انگلیس که اجازه عبور امن نجیب زاده اسکاتلندی، جورج داگلاس، به فرانسه را بدهد.

این در قلعه کارلایل دو ماه پس از فرار او از قلعه لوچلوون در پرثشایر در ۲ مه ۱۵۶۸ نوشته شد، جایی که او نزدیک به یک سال پس از کناره گیری اجباری به نفع پسر نوزادش، جیمز ششم، زندانی بود.

مری امیدوار بود که با کمک به اطمینان از سفر ایمن به فرانسه برای جورج داگلاس، او از جانب او نزد پادشاه فرانسه برای کمک به آزادی او شفاعت کند.

کتی مارسدن، متخصص کتاب‌های نادر، دست‌نوشته‌ها و نقشه‌ها در Lyon & Turnbull، که مقر آن در ادینبورگ است، گفت: “علاقه بین‌المللی به این نامه وجود داشت، مبلغی که در حراج به دست آمد نشان دهنده شیفتگی پایدار به یکی از بهترین پادشاهان شناخته شده در تاریخ.

“۱۲ خط توسط یک منشی نوشته شده است، و شش سطر دیگر در دست خود مری است. نامه امضا شده است، “Votre bien bonne amye, Marie” که به عنوان “دوست بسیار خوب شما، ماری” ترجمه می شود.

نامه ای که نشان شخصی او را داشته باشد نادر است و ما خوشحالیم که در فروش چنین متن مهمی مشارکت داشته ایم.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر