اختتامیه یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان فارس برگزار شدبه گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) فارساختتامیه یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان فارس چهارشنبه ۲۴ فروردین ماه در شیراز با حضور روح الله منوچهری مدیرکل کتابخانه های نهایی استان فارس، حجت الاسلام حسن قانع مدیرکل فروش اسلامی استان فارس برگزار شد. . حمیدرضا غنی، مدیرکل ارشاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سنت اسلامی فارس را انتخاب کنید و انتخاب کنید غلامرضا کافی، عضو هیئت آموزشی گروه زبان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادبیات فارسی شیراز را انتخاب کنید و انتخاب کنید برگزیدگان شیراز.

علاوه بر این {در این} مراسم اجتناب کرده اند برگزیدگان استان فارس اجتناب کرده اند طریق تصمیم تصویری تجلیل شد.

مدیرکل کتابخانه های نهایی استان فارس {در این} مراسم با ردیابی به اینکه امتحان شده کتابداران نهایی در سال قبلی برای یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان شکوهمند بود، اظهار داشت: خدمت به مردم خوشحال از بزرگی است. کتابداران {در این} مناسبت انواع شده است. اجتناب کرده اند همه افرادی که با امتحان شده شخصی در اعتلای سنت رضوی سهیم بوده اند، شناخت می کنم.

روح الله منوچهری افزود: ۷۶ هزار نفر اجتناب کرده اند فارس در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی نمایندگی کردند کدام ممکن است اجتناب کرده اند این انواع ۱۱۹۵ نفر در بخش های مختلف این مناسبت در مرحله شخص خاص را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوادگی برگزیده شدند. {در این} مسابقه سنت رضوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش کتابخوانی به طور همزمان فروش شد. نمایندگی کنندگان {در این} مراسم با معارف برتر سنت رضوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آثار خارق العاده ساخت شده در ملت شناخته شده شدند.

مدیرکل کتابخانه های نهایی استان فارس با ردیابی به توسعه برگزاری این جشنواره اظهار داشت: در یازدهمین فاصله بخش های مختلف جشنواره اجتناب کرده اند جمله تولیدات هنری را انتخاب کنید و انتخاب کنید شعری را انتخاب کنید و انتخاب کنید پویش امام زمان (عج) اضافه شد. در این دوران ناشران را انتخاب کنید و انتخاب کنید آثار اخیر ساخت شده نیز اجتناب کرده اند مروجان سنت رضوی محسوب می شدند.

دبیر اجرایی یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان فارس با خاص اینکه در مجموع عالی میلیارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۷۳۰ میلیون ریال به مختاره رضوی فارس اهدا شد، افزود: امسال در تمامی کتابخانه ها کتابخانه های نهادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشارکتی را انواع کردیم. امکان انواع کمتر از ۲۰ نفر در هر کتابخانه کدام ممکن است به فرآیند های مختلف توسط بهتر از اشخاص حقیقی حاضر شده است.

وی خاطرنشان کرد: نزدیک به انواع بالای نمایندگی کنندگان {در این} مناسبت، آثار در مرحله یک توسط گروه داوری اجتناب کرده اند کتابداران در سرتاسر ملت مورد داوری قرار گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید برندگان به قید قرعه خاص شدند.

منوچهری با شناخت اجتناب کرده اند تجهیزات های نمایندگی کننده {در این} مراسم اظهار داشت: استان فارس، اداره کل سنت، ارشاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آموزش گروه فروش اسلامی استان، استان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهرداری ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این گروه های بسیج همکاری فوق العاده خوبی {در این} گروه داشتند. این سیستم.

وی افزود: یکی اجتناب کرده اند گروه هایی کدام ممکن است به طور ویژه همکاری کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برندگان زیادی داشت گروه زندان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید حراست است کدام ممکن است بیش اجتناب کرده اند ۶۴۰۰ نفر در آن نمایندگی کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۰ نفر به دست آورد راه اندازی شد شدند.

مدیرکل کتابخانه های نهایی فارس با ردیابی به اینکه اختتامیه سراسری جشنواره کتابخوانی رضوی در دهه کرامت در شهر شیراز برگزار تبدیل می شود، خاطرنشان کرد:

میزان مشارکت افراد فارس را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهر شیراز مایه مباهات است
حسن قانع مدیرکل فروش اسلامی استان فارس {در این} مراسم اظهار داشت: برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سال مصادف با ولادت حضرت مهدی (عج) به تماس گرفتن مبارک ایشان مزین شد. این مشارکت افراد فارس را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیراز مایه خوشحال از است.

فرمود: انسان شناخته شده به عنوان مخلوق الهی، خلقت خاصی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خداوند فرمود کدام ممکن است ممکن است انسان را اجتناب کرده اند نفس شخصی آفریدم. را انتخاب کنید و انتخاب کنید با اشاره به وجه برتری انسان، خداوند متعال در قرآن کریم می فرماید کدام ممکن است روح خدا در عقلانیت انسان رئوس مطالب شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این امتیاز ما بر همه مخلوقات است.

گانت یکپارچه داد: فطرت انسان بیشتر مبتنی بر مفهوم است، اگر شخص خاص بخواهد مسیر رشد را طی تدریجی باید مسیرهای درگاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید خروجی را برای مفهوم بشناسد. روح انسان خواستن به غذای عقلی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهم اینجا است کدام ممکن است این وعده های غذایی اجتناب کرده اند مکان می آید، اگر این وعده های غذایی اجتناب کرده اند اهلش گرفته نشود باعث نه گفتن روح تبدیل می شود.

وی با تاکید بر اینکه تاثیر کتاب بر روان انسان فوق العاده عمیق است، اظهار داشت: باید اجتناب کرده اند غذای ذهنی دفاع کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید مراقبت کنیم.

مدیرعامل گروه پیامدهای اسلامی فارس با تاکید بر اینکه قطعا ارزش آن را دارد انسان در علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطلاعات است، خطاب به نمایندگی کنندگان در جشنواره کتابخوانی رضوی اظهار داشت: باید به شخصی خوشحال از کنید از شخصی را در جایگاهی قرار دادید. نویسندگان.” قطعا ارزش آن را دارد انسان چیزی است کدام ممکن است به او معرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید درک داده است.


در یکپارچه مراسم اجتناب کرده اند برگزیدگان جشنواره با اهدای دفاع را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوغات شناخت شد. بر این ایده، ۱۶۶ نفر در شیراز، ۶۴ نفر در آباده، ۵۶ نفر در لار، ۹۸ نفر در لامرد، ۵۰ نفر در کازرون، ۳۴ نفر در وسا، ۴۷ نفر در داراب، ۴۷ نفر در فیروزآباد، ۶۶ نفر در ایگلاد، ۵۷ نفر مرودشت، ۴۰ نفر نی ریز جهرم، ۳۲ نفر زرقان، ۲۸ نفر کوهچنار، ۹ نفر قیروکارزین، ۲۲ نفر رستم، ۱۵ نفر فراشبند، ۲۸ نفر به انواع شخصی راه اندازی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجلیل شدند.
سایر شهرهای برگزیده شده قلمرو به رئوس مطالب زیر است.

اشتهابان ۳۲ نفر، آراد خرم ۲۱ نفر، خنج ۲۶ نفر، مهر ۳۵ نفر، اوز ۲۱ نفر، جراش ۲۶ نفر، سبدان ۸ نفر، سرخان ۱۴ نفر، خرامیه ۳۲ نفر، زرین دشت ۱۱ نفر، پاوانات ۱۳ نفر، خفر ۱۶ نفر، کافر ۱۲ نفر، ممسنی ۱۵ نفر، ارسنجان ۲۰ نفر، پاسارگاد ۱۵ نفر، سروستان ۲۱ نفر، بختیجان ۹ نفر شناخته شده به عنوان برترین های این دوران اجتناب کرده اند مسابقات تجلیل شدند.

غلامرضا کافی دبیر گروه ادبی «سکر فارسی» در مدح حضرت احمد بن موسی علیه السلام شعر خواند.