اختلال عمده در کل شبکه قطار امروز در حالی که پاکسازی ادامه دارد. به علاوه به روز رسانی های Heatrow


هزاران نفر برای تماشای پروازهای فرود در هیترو در میان طوفان هماهنگ می شوند

با وقوع طوفان یونیس در بریتانیا، بیش از ۲۰۰۰۰۰ نفر به کانال یوتیوب پیوسته اند که در حال نبرد با وزش باد شدید در حال تلاش برای فرود در فرودگاه هیترو لندن است.

این طوفان باعث اختلال در سفر در سراسر کشور شده است و برخی از پروازها به فرودگاه‌های دیگر تغییر مسیر داده‌اند، در حالی که بریتیش ایرویز اعلام کرد که از “وقفه قابل توجهی” رنج می‌برد و ده‌ها پرواز لغو شده است.

بیگ جت تی وی، که به طور منظم پخش زنده از هیترو را فیلمبرداری می‌کند، چندین «گردش‌آرند» را به تصویر کشیده است، که در آن هواپیمایی که سعی می‌کند روی باند فرود بیاید، تلاش خود را متوقف می‌کند، به‌جای اینکه برای بار دیگر در اطراف فرودگاه پرواز کند.

این کانال از بعد از ظهر جمعه دومین ترند برتر در بریتانیا در توییتر است. “BOSH”، اشاره به تفسیر فرودها، جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است.

جری دایر که این کانال را اداره می کند، مکررا شنیده شده است که هنگام فرود هواپیما فریاد “بوش” می زند و مهارت های خلبانان را تحسین می کند.

کلایو تیلدزلی، مفسر فوتبال، با تمجید از ارزش سرگرمی این جریان، در توییتر اظهار داشت: «تلویزیون بیگ جت ممکن است پایان فوتبال باشد».

در همین حال، یکی از کاربران، @eaglemcgill، توییت کرد: “فقط می خواهم در میخانه باشم، صفحه نمایش بزرگ، تماشای تلویزیون Big Jet با مقداری پینت.” پست آنها هزاران لایک دریافت کرده است.