از راه راه نترسید: فقط یک به روز رسانی کنید


احساس می کنم چیز زیادی برای گفتن ندارم ، اما با این وجود دوست دارم یک پست بگذارم. عمدتا ، از آخرین باری که نوشتم ، هیچ چیز خوب تغییر نکرده است ، اما در عین حال ، مانند ، واقعاً؟ مثل اینکه من از قبل نیاز دارم/می خواهم پیشرفت معناداری داشته باشم ، اما اینطور نیست. از نظر وزن من کم و بیش در این زمینه می مانم. آخرین توزین واقعی روز یکشنبه خود را 333.2 نشان داد. عالی نیست ، اما وحشتناک نیست؟

در هفته گذشته بودجه محدودی داشتیم-من از انجام کارهای زیاد ، احتمالاً بسیار بیشتر از آنچه که برای من خوب بود ، در حال گذراندن به کار روزانه تمام وقتم هستم که تفاوت زیادی در بودجه ایجاد می کند-و بنابراین هر زمان برای آشپزی در خانه و آوردن ناهار به محل کار به جای بیرون. این دوره از این جهت خوب است که مرا مجبور می کند عاداتی را که می خواهم از بین ببرم (از جمله خرید چیزهایی که واقعاً به آنها احتیاج ندارم) به اجرا درآورم ، اما هنوز هم نوعی بدبختی است. من واقعاً سعی می کنم این را به عنوان یک مزخرف نبینم. این تشویق است.

و بعد از یک وقفه سه ساله ، واقعاً در حال بازگشت به نقاشی هستم ، که احتمالاً جایگزین همه کارهای دیگری خواهد شد (بیشتر آموزش آنلاین و همچنین طراحی طراحی مستقل) و کارهای دیگر. درآمد بیاورد دوست دارم نگه دارم هنگامی که من آخرین شغل تمام وقت خود را در اواخر مارس از دست دادم ، تعدادی بوم کوچک و چند وسیله دیگر را به قصد بازگشت به تمرین استودیوی خود خریداری کرده بودم ، اما چنین نشد. به همین دلیل است که من همه چیز مورد نیاز خود را دارم و ایده ایجاد نقاشی های کوچک (ما در مجاورت 8 “10” صحبت می کنیم) را دوست دارم که برای بسیاری از مردم خرید خانه خود را توجیه می کنند. مقرون به صرفه تر و راحت تر هستند به فروش فقط یک یا چند قطعه در هر ماه تفاوت بزرگی ایجاد می کند. بعد می بینیم.

(البته می خواهم روشن کنم که کسب درآمد تنها انگیزه من برای هنر نیست! فقط یک محصول جانبی جالب وجود دارد که می خواهم از آن استفاده کنم.)

به هر حال

من هنوز با درد شدید پا روبرو هستم ، که در حال حاضر پا را تا زانو بالا می کشد. یکی از دوستان پرستار من Ofos را توصیه کرد ، که یادم می آید در مغازه دویدن محلی خود نگاه کرده بودم … بنابراین وقتی موفق شدم کمی پول اضافی ذخیره کنم ، آنها را امتحان می کنم ، حداقل در خانه.

چه چیز دیگری؟ هیچ چیز بیشتر هنوز فیلم ترسناک در حال گذر از ماه اکتبر است ، به این معنی که من هر شب تقریباً دیر به رختخواب می روم (نیمه شب به جای 10 شب). این چیزی است که ما واقعاً از انجام آن لذت می بریم ، با این حال ، حتی اگر یک فعالیت واقعاً منفعل باشد ، یعنی قطعاً تنیس نیست.

حدس می زنم بیشتر در راه است. شاید بگویید چه کار می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید