از راه راه ها نترسید: چیزهای بیشتری تغییر می کند


مدتی است ، متأسفم اگر صبورانه منتظر بودید تا ببینید در آینده چه اتفاقی می افتد! به من اعتماد کن من با تو هستم در حال حاضر من اینجا روی نیمکت نشسته ام و در حال تایپ کردن روی iPad خود هستم ، که سال گذشته خریداری کردم تا از آن برای طراحی منظم استفاده کنم. در عوض ، من بیشتر به خواندن ادامه دادم که چندان بد نیست ، اما مطمئناً قصد اصلی من نیست.

به هر حال ، من هنوز وصل می کنم! اما من یک خبر هم دارم: حدود یک هفته پس از آخرین پست خود در اینجا اخراج شدم. بنابراین من وقت آزاد زیادی دارم و به این فکر می کنم که بعد کجا بروم. اوایل خیلی ناراحت بودم اما حالا می بینم که می تواند چیز خوبی باشد ، شاید؟ سعی می کنم مثبت بمانم

دوباره شروع کردم به نقاشی ، به یک دلیل! برای دیگری متوجه شدم که واقعاً مشکلی نیست که از آن لذت ببرم و در کارهای اداری خوب هستم. من از کمک به مردم و اینکه یک سیستم پشتیبانی خوب هستم لذت می برم. من مطمئن نیستم که آرزوهای بیشتری برای یک حرفه رسمی دارم. همچنین ، آخرین باری که من به عنوان یک هنرمند تمام تلاش خود را کردم ، احتمالاً آن را نیمه کاره انجام دادم و همچنان موفقیت خوبی کسب کردم. بنابراین شاید اگر در این مدت تمام تلاش کنم ، اگر نتوانم تمام عمرم را از آن بگیرم ، می توانم بیشترین درآمد را داشته باشم؟ امیدوارم بتوانم از این زمان “رایگان” برای تمام راه استفاده کنم. داشتن این آزادی در حال حاضر احساس خوبی دارد. من سعی می کنم با نقاشی ام یک شیار ایجاد کنم اما کمی طول می کشد.

علاوه بر این ، من کاملاً به لحاف کاری معتاد شده ام. آسیاب دستی و دوختن با دست. زمان فوق العاده ای طول می کشد ، اما من واقعاً عاشق روشهای سنتی انجام این کار هستم. دوست دارم بتوانم روی مبل بنشینم و کاری زیبا و مفید انجام دهم. من مجبور شدم امروز از آن استراحت کنم زیرا دست ها و دست ها و شانه هایم از اولین جلسه دیروز من برای لحاف زدن درد می کرد. بار اول!! فکر کنم دوستش دارم.

سرانجام ، خبری که منتظر آن بودید: آیا من هنوز روی غذاهایم کار می کنم؟ پاسخ بله است. من هفته ای حدود یک پوند از دست می دهم یا اضافه می کنم و به هیچ چیز توجه نمی کنم. من فقط سعی می کنم وقتی گرسنه هستم غذا بخورم و احساس می کنم به طور متناوب روزه می گیرم ، اما نه به طور رسمی. من هر چه می خواهم می خورم اما سعی می کنم زیاد آشغال نخورم. این دقیقاً همان چیزی است که من دوست دارم بخورم. من تصمیم گرفته ام که نوشیدن نوشابه را متوقف نکنم ، بلکه بازی آب خود را نیز افزایش دهم زیرا واقعا عالی است ، می دانید؟ گاهی اوقات فقط آب این کار را می کند. اما من در زندگی ام به یک گاز طبیعی شیرین نیاز دارم ، و بله من آب سلتزر را امتحان کرده ام که من نیز آن را دوست دارم اما یکسان نیست بنابراین سعی نکنید آن را روی من بریزید.

از نظر منفی ، اگر صادق باشم ، در نهایت احساس می کنم که یک کلاهبردار هستم ، بیش از هر زمان دیگری در زندگی. بزرگترین بدی که من انجام دادم این بود که بیمه درمانی من از اول ماه مه شروع شد و خیلی خوب بود – مثل پلاتین ، عزیزم! من واقعا منتظر استفاده از آن بودم. بنابراین این از پنجره بیرون است و من بدون مراجعه به پزشک زحمت نمی کشم ، مگر اینکه در بستر مرگ باشم ، و حتی در آن زمان ،

…؟

تمام بدنم مدام درد می کند. همه چیز زیر انگشتان من است. برخی روزها بهتر از روزهای دیگر هستند ، اما اخیراً واقعاً روزهای خوبی نبوده است. واقعا ، واقعا مضحک است و واقعاً خسته کننده است. به غیر از کمک به راه اندازی باغ سبزیجات ، این تمرین انجام نمی شود و من احتمالاً درد را کنار می گذارم و در قسمت های دیگر حیاط کار می کنم که می خواهم دوباره خوب به نظر برسم. من فقط … نمی دانم. سخته.

بنابراین من آنجا هستم. اوه ، و من موهای چتری را قطع کردم! بزرگ.

به من بگو چه خبر است با تو! خیلی دوست دارم بشنوم

دیدگاهتان را بنویسید