استراتژی های نخبگان برای اوج عملکرد. آناستازیا پاولاتو


۲۳ فوریه ۲۰۲۲

آناستازیا پاولاتو مربی و ورزشکار قایقرانی است که بیش از ۸۰ مدال در قایقرانی از جمله قایقرانی داخل سالن و روئینگ ساحلی با Elite Strategies For Peak Performance به دست آورده است. قایقرانی ساحلی شکلی شدیدتر و ماجراجویانه از قایقرانی است که معمولاً در امتداد سواحل دریا و بیرون از آب های مواج دریا انجام می شود که منجر به سرعت هیجان انگیز و هیجان آناستازیا دارای مدرک مدیریت ورزشی و همچنین مدرک مدیریت بازرگانی است. او در موضوع استرس تخصص دارد و به طور خاص استرس قبل از مسابقه را در ورزشکاران قایقرانی مطالعه کرده است. او همچنین به زبان های انگلیسی، فرانسوی، یونانی و نشانه ای مسلط است.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • وقتی شروع کردم خیلی سخت بود. اما با گذشت سالها فهمیدم که باید چه کار کنم.
  • احساس می‌کنم در سال‌های اخیر مثبت‌تر هستم، طرز فکر مثبت‌تری دارم.

افکار در مورد تنفس

  • تنفس در استراتژی های Elite For Peak Performance بسیار مهم است.
  • برای ورزش قایقرانی ما باید زیاد نفس بکشید و نفس عامل بسیار مهمی است.
  • شما باید نفس خود را کنترل کنید. شما باید آن را تمرین کنید، بنابراین باید یاد بگیرید که چگونه نفس بکشید.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • وقتی بچه های کوچک شروع به قایقرانی می کنند، باید یاد بگیرند که در یک تیم باشند. برخی از کودکان نسبت به خود مطمئن هستند و می توانند روی پای خود بایستند (اعتماد به نفس داشته باشند). آنها می توانند بخشی از یک تیم باشند، اما بقیه شما باید تلاش زیادی کنید تا آنها را بخشی از تیم خود کنید. برخی از کودکان درگیر شدن با مشکل مواجه هستند.
  • من سعی کردم شخصی باشم که این روحیه تیمی را معرفی کنم و به بچه ها کمک کنم تا با نام سایر ورزشکاران آشنا شوند.
  • برخی از مردم می خواستند در جایی که هستند احساس امنیت کنند (در منطقه راحتی خود بمانند). بنابراین، اگر بتوانید کمی آنها را تقویت کنید، احساس می کنم که در این صورت می توانند اعتماد به نفس را تقویت کنند. آنها می توانند این را از برنامه من، استراتژی های نخبگان برای اوج عملکرد، به دست آورند.

اپیزودهای مرتبط

پیشنهاد ویژه

آیا دچار اضطراب و استرس هستید؟ آرامش در چنگ شماست من بروس لنگفورد هستم، یک مربی تمرین کننده و هیپنوتیزم کننده که به افرادی مانند شما کمک می کنم تا قلدرهای درونی خود را کنار بگذارند و با اطمینان به جلو حرکت کنند. یک جلسه مربیگری رایگان رزرو کنید تا شما را در مسیر زندگی رضایت‌بخش‌تری قرار دهد، احساس زمین و تمرکز داشته باشید. برای من ایمیلی به آدرس [email protected] بفرستید و در قسمت موضوع عبارت «جلسه مربیگری» را درج کنید. ما یک تماس بزرگ‌نمایی راه‌اندازی می‌کنیم و در مورد اینکه چگونه می‌توانید به سمت زندگی بهتر حرکت کنید صحبت خواهیم کرد.