اسپویلرهای EastEnders: درگیری قاتل گری اتکینز و خیرات در مرحله نهایی مسابقه. به علاوه Coronation Street & Emmerdale جدیدترین


وقتی لیدیا با نفوذ به خانه سارا و آدام فرار کرد، طرفداران شوکه شدند – و به نظر می رسد کمپین وحشت او هنوز به پایان نرسیده است.

در اپیزود روز جمعه کوری، او دیده شد که پس از گرفتن کلیدهای او و همسرش سارا پلات، وارد آپارتمان او شد و او و همسرش را ترساند – و از وسایل این زوج عبور کرد.

او حتی وسایل شخصی آدام را مورد بررسی قرار داد و یک کپی از کارت اعتباری او را برای استفاده بعدی گرفت. سپس لیدیا قبل از تهیه یک کپی از کلید و رفتن به بیرون، خود را رها کرد.

اما بعداً وقتی متوجه شد مردی که آدام مشکوک به تعقیب بود در بازداشت پلیس است، برای بازگرداندن کارهای دستی خود بازگشت.

با این حال، وقتی سارا و آدام برگشتند، او خود را در آپارتمان گرفتار یافت – اما موفق شد دزدکی از خانه خارج شود و سپس خود را به داخل خانه دعوت کرد تا شب آنها را خراب کند.

لیدیا بعد از یک نوشیدنی ناخوشایند بیرون می‌رود – بعد از اینکه عمداً دستکش‌هایش را روی مبل گذاشت.

بعداً سارا تعقیبش کرد تا آنها را برگرداند که لیدیا به او گفت مرد جدیدی که با او قرار ملاقات دارد ازدواج کرده است. وقتی سارا او را برای نوشیدنی بیرون برد، اعتراف کرد که بدون اطلاع همسرش، همسر سابقش را می بیند. بعداً، در اعماق شب، لیدیا مجموعه‌ای از لباس‌های زیر زنانه جذاب را در کشوی میزش گذاشت.

آیا نقشه لیدیا قبل از اینکه دردسر واقعی برای آدم و سارا ایجاد کند، خنثی می شود؟

برای آخرین اخبار و شایعات، وبلاگ زنده Soaps ما را در زیر بخوانید…

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر