اعلیحضرت به مشکلات حرکتی در طول نامزدی حضوری به عنوان شاهزاده اندرو برای حفظ عنوان اشاره می کند


اندرو با تماس هایی برای فاش کردن منبع بودجه برای تسویه حساب مواجه است

دوک یورک با تماس هایی مواجه است تا تأیید کند که او هزینه چند میلیون پوندی حل و فصل پرونده جنسی مدنی خود را تأمین می کند و نه برای مردم یا خانواده سلطنتی.

بر اساس گمانه زنی ها، اندرو پس از توافق خارج از دادگاه با ویرجینیا گیفر که از پسر ملکه به دلیل سوء استفاده جنسی شکایت کرده بود، پس از ادعای او که توسط دوستش قاچاق شده و محکوم شده بود، باید یک صورت حساب قانونی تا ۱۲ میلیون پوند بپردازد. جفری اپستاین مجرم جنسی

مارک استفنز وکیل پیشنهاد کرده است که رسوایی که باعث از بین رفتن شهرت اندرو شد، اگر خطر فرار از هرگونه تعهد مالی باقی بماند، سلطنت را بیشتر به خطر انداخته است.

دوک گفته بود که می‌خواهد یک محاکمه هیئت منصفه برای رد ادعاها در دادگاه برگزار شود، اما – احتمالاً پس از فشار خانواده سلطنتی – تصمیم گرفت با خانم گیفر به توافق برسد و اکنون “از ارتباط خود” با اپشتین، سرمایه‌دار رسوا، “پشیمان است”، نامه‌ای که به آن ارسال شد. دادگاه منطقه ای ایالات متحده اعلام کرد.

اندرو موافقت کرد که “کمک مالی قابل توجهی” را به موسسه خیریه متهم خود پس از اینکه این زوج به توافق نامعلوم خارج از دادگاه رسیدند، بپردازد.

آقای استفنز، وکیل شهرت بین‌المللی از شرکت هوارد کندی، گفت که دوک باید جزئیاتی را در مورد اینکه پول تسویه‌حساب از کجا آمده است را ارائه دهد یا خطر «آسیب به شهرت» بیشتر به پادشاهی داشته باشد.

وی گفت: در رسانه‌های اجتماعی و رسانه‌های اصلی غوغا می‌شود و مردم به اشتباه فکر می‌کنند این پول از پول مالیات دهندگان یا لیست مدنی است.

“و من فکر می کنم به همان اندازه نگرانی وجود دارد که خانواده سلطنتی می آید و چیزی که آنها می خواهند ببینند این است که اندرو از جیب خود پول می پردازد – اینکه او شخصاً در اینجا از نظر مالی مجازات می شود.

و من فکر می کنم که او باید طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت آینده از تیمش شفاف سازی کند که از منابع خصوصی خود او ناشی شده است یا انجام خواهد داد.