افتتاحیه کتاب مروی: در تمامی درگاه های حرم مطهر بازار کالا کتاب باشدبر ایده مطالعات خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) خراسان رضویمراسم افتتاحیه فروشگاه کامل کتاب رضوی عصر سه شنبه (۹ فروردین) با حضور حجت الاسلام والمسلمین احمد مرفی تولیت آستان قدس رضوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عبدالحمید طالبی رئیس گروه آستان قدس رضوی برای علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سنت، حسین السعیدی. جمعی اجتناب کرده اند مسئولان، اهالی کتاب، زائران را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجاوران در درگاه باب الجواد (علیه السلام)، حرم مطهر رضوی در مشهد افتتاح شدند.

حجت الاسلام والمسلمین معروفی در محیط این مراسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مخلوط خبرنگاران به رویکرد زیبایی شناختی آستان قدس در زمینه فروش سنت کتاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید کتابخوانی ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: بهبود کتابخوانی باید ما باشد. انتخاب بالا. سرلوحه این سیستم ریزی زیبایی شناختی برای زائران.

وی با ردیابی به اینکه بهتر از امکانات نشر را انتخاب کنید و انتخاب کنید dishing out کتاب باید در فراگیر حرم مطهر رضوی باشد، اظهار داشت: حرم مطهر رضوی بارگاه علمای محمد (صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلم) است، متعاقباً این محل قرارگیری باید {به سمت} حرم مطهر رضوی باشد. وسط انتشارات دینی سنت را انتخاب کنید و انتخاب کنید الهام بخش آموزش داده شود؛ اجتناب کرده اند این رو بنیاد آستان قدس اجتناب کرده اند هر فرصتی برای الهام بخش مردمان به کتابخوانی استفاده می تنبل.

آستان قدس در ایجاد کتابخانه رضوی دیدگاه تجاری ندارد
مروی یکپارچه داد: فراهم کردن منطقه برای تهیه کتاب اولین گام است، باید در تمامی درگاه های حرم بازار کالا کتاب وجود داشته باشد تا اولین مغازه هایی کدام ممکن است زائران بعد اجتناب کرده اند حج به آن است می بینند، مغازه های کالا محصولات زیبایی شناختی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کتاب باشد. .

تولیت آستان قدس رضوی اظهار داشت: چه خوشایند است کدام ممکن است هدایا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوغات زائران در بازدید زیارتی مشهد کتاب هایی باشد کدام ممکن است خوب ارزش غیر سکولار را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیبایی شناختی داشته باشد. فروش سنت ارزشمند «سوغات کتاب» موجب آسانسور را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهبود سنت بررسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کتابخوانی در ملت تبدیل می شود.

وی افزود: برپایی نمایشگاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایشگاه کتاب رضوی توجه اندازی به آستان قدس تجاری ندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کسب سود دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها هدف آن بهبود سنت کتابخوانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فروش سوغات زیبایی شناختی به طور قابل توجهی سوغات اجتناب کرده اند کتاب است.

انتخاب کتاب باید پاسخگوی خواستن سلیقه های مختلف باشد
حجت الاسلام والمسلمین معروفی خطاب به پرسنل کتابفروشی رضوی طرفدار کرد: {در این} فروشگاه کتاب های اصیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید با محتوای غنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دقیق حاضر شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجموعه کتاب به ابعاد ای بالا باشد کدام ممکن است پاسخگوی خواستن سلیقه های مختلف باشد.

وی با تاکید بر اهمیت خلاقیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوآوری در بخش کتابفروشی برای فریب دادن عموم، اظهار داشت: کتابفروشان باید کتابخوان، کتابخوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناخته شده با نویسندگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کتاب های مختلف باشند. آنها نیاز دارند با حوصله را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار با هم صحیح به سوالات معما پاسخ دهند.

تولیت آستان قدس رضوی تاکید کرد: در تهیه فراهم می کند التحریر را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرعی {در این} وسط باید اجتناب کرده اند تولیدات محلی استفاده شود.

پرانرژی سازی «گذرگاه سنت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادب»
طلبی در یکپارچه این مراسم اظهار داشت: زائران برای حضور در زیارت متعالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش معنویت به علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید معرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید معنویت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماوراal الطبیعه کدام ممکن است در حرم به بازو می آورند خواستن دارند. لذا پس اجتناب کرده اند دریافت پذیرش در بارگاه ملکوتی سامان الحجج (علیه السلام) توشه سوغات زیبایی شناختی را به شهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیار شخصی ببرند. افتتاح این فروشگاه اولین قدم در برقراری ارتباط مستمر با زائر است.

با ردیابی به بیانات مقام معظم مدیریت مبنی بر اینکه اجتناب کرده اند ۳۰ میلیون زائر سالانه حرم مطهر رضوی حداقل ۵ میلیون زائر باید در تصمیم مستمر باشند، یکپارچه داد: ارتباطات زیبایی شناختی، بهبود وعده های زیبایی شناختی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارتباطات آموزشی اجتناب کرده اند طریق پورتال نویسان می توانند ارتباط برقرار کنند. ما با زائر اصولاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصولاً .

رئیس گروه آموزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیبایی شناختی آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: با هدف تحمیل این تعاملات، این سیستم ریزی اولین برای افتتاح «بازار کتاب» به روایت امام رضا (علیه السلام) تکمیل شد. کدام ممکن است فرمود: «خدا رحمت تنبل آن بنده ای را کدام ممکن است امر ما را خشمگین تنبل، علم ما را بیاموز را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مردمان بیاموز؛ اگر مردمان جملات کلام ما را بدانند، اجتناب کرده اند ما پیروی می کنند.» پس ورود بابا الجواد (علیه السلام) ) با عنوان «گذر سنت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادب» طبق این حدیث اجتناب کرده اند امام رضا علیه السلام احیا کردن اهل بیت علیهم السلام تحمیل شد کدام ممکن است اجتناب کرده اند وظایف علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سنت است. گروه آستان قدس رضوی

کالا ۱۶۰۰۰ عنوان کتاب در فروشگاه «کتاب رضوی».
سعیدی در محیط این مراسم با خاص اینکه حامیان آستان قدس رضوی همواره بر فروش سنت کتاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید کتابخوانی کانون اصلی ویژه ای داشته اند، اظهار داشت: ۱۶ هزار عنوان کتاب اجتناب کرده اند انتشارات غول پیکر ملت {در این} مجموعه مخلوط آوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاضر شد. به زائران را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجاوران

سعیدی با ردیابی به موضوعات آثار به حاضر درآمده {در این} فروشگاه اظهار داشت: این آثار با موضوعاتی چون فلسفه، منطق، آثار هنری، گذشته تاریخی، آثار بزرگان انقلاب اسلامی، آثار با تاکید بر روایت را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدیث، روایت حاضر شده است. ادبیات را انتخاب کنید و انتخاب کنید داستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودکان».

وی یکپارچه داد: جدا از حاضر این آثار، محصولاتی با استفاده اجتناب کرده اند محصولات را انتخاب کنید و انتخاب کنید آثاری با نمادهای کاشی کاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساختار حرم مطهر رضوی {در این} فروشگاه تهیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناخته شده به عنوان سوغات حاضر شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به کنجکاوی مندان حاضر تبدیل می شود.

وی اظهار داشت: در مجموع ۴۰ موسسه انتشاراتی در ملت پرانرژی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۷ فروشگاه در مشهد کنار هم قرار دادن خدمت رسانی به زائران را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجاوران هستند.