افتتاح شعبه داراب کتابشهر با بیش از ۱۰۰۰ عنوان کتاب


محمدرضا نظافت نژاد مدیر فروشگاه کتابشهر شهرستان داراب در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)با اعلام افتتاح شعبه داراب «کتاب شهر»، درباره ویژگی های این کتابفروشی گفت: کتابفروشی داراب آنقدرها هم بزرگ نیست؛ کتابفروشی داراب آنقدرها هم بزرگ نیست. اما با توجه به بلند بودن سقف فروشگاه با چیدن قفسه ها از فضای فروشگاه نهایت استفاده را بردیم.

وی ادامه داد: بیش از هزار جلد کتاب در این مغازه به فروش رسیده است. این فروشگاه علاوه بر کتاب، دارای لوازم التحریر، بازی های فکری، هدایا و اقلام فرهنگی مانند پرچم و سربند نیز می باشد.

نظافت نژاد گفت: بخش کتاب های کودک و نوجوان در این فروشگاه بیش از سایر کتابفروشی های سطح شهر فعال است و سایر کتابفروشی ها در زمینه کتاب های درسی و درسی فعالیت بیشتری دارند. این سوالی است که در شهرستان داراب گم شده است.

گزارش کردن ابنا; هفته گذشته «کتاب شهر» از شهرستان داراب با حضور خجت الاسلام خسروی امام جماعت داراب، نجمه ترمه نویسنده جوان کتاب «لینی» و مدیر مکتب نویسندگی کلک، محسن شجاعی برگزار شد. از جانبازان و فرماندهان دفاع مقدس . در این آیین از کتاب «لینی» که به تازگی توسط انتشارات «سوره مهر» منتشر شده، رونمایی شد.