الهام بخش هواداران منچستریونایتد در حالی کدام ممکن است کاپیتان هری مگوایر در جست را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوی ناامیدانه برای گل جذب می کند مقابل اتلتیکو مادرید قرار خواهد گرفت.


هواداران {در این} فصل هری مگوایر را الهام بخش نکرده اند – را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاپیتان منچستریونایتد اکنون امیدوار است کدام ممکن است همینطور نگه دارد.

کاپیتان ۲۸ ساله شیاطین سرخ فصلی برای فراموشی داشته است.

وقتی هری مگوایر در جریان باخت خانگی منچستریونایتد مقابل اتلتیکو مادرید تعویض شد، هواداران بی‌رحمانه او را تشویق کردند.

۱

وقتی هری مگوایر در جریان باخت خانگی منچستریونایتد مقابل اتلتیکو مادرید تعویض شد، هواداران بی‌رحمانه او را الهام بخش کردند.شهرت: رویترز

با بیرون اعتقاد به نفس را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضعیف شکل، مگوایر باقی مانده است هم ظاهراً شناسایی اولیه در برگه نیروی کار رالف رنگنیک است.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید این باعث عصبانیت هواداران را انتخاب کنید و انتخاب کنید بسیاری اجتناب کرده اند ستاره های منچستریونایتد شد.

هواداران یونایتد آخر پایداری شخصی را همراه خود مگوایر اجتناب کرده اند بازو دادند.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن‌ها آرم دادند کدام ممکن است مدافع مرکزی انگلیس را همراه خود الهام بخش بی‌رحمانه‌ای کدام ممکن است بود به تمسخر گرفتند مشترک خاموش در جریان باخت منچستریونایتد {در خانه} مقابل اتلتیکو مادرید.

به هیچ وجه اجتناب کرده اند انجام تعویض خجالت نکشید، رانگنیک اجتناب کرده اند تمام ۵ تعویض مجاز در نیمه دوم استفاده کرد، از او ناامیدانه سعی کرد فصل یونایتد را نجات دهد.

پس اجتناب کرده اند باخت ۱-۰، تاکتیکی آلمانی خوان ماتا بازیساز کهنه کار را در امتحان شده برای تکل گل جذب می کند دیرهنگام راه اندازی شد کرد.

با این حال هواداران اولدترافورد در حالی کدام ممکن است کاپیتان آن ها بلعیده شده شده بود به الهام بخش پرداختند.

یونایتد نتوانسته است شکل اواخر شخصی را پیدا تنبل، از فصلی کدام ممکن است اکنون در جاری فروپاشی است.

شرط‌بندی رایگان چلتنهام را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایده ها اشتراک – همه فینال پیشنهادات برای مسابقه این هفته

برندگان رکورد لیگ برتر در جاری حاضر اجتناب کرده اند رقبا برای عنوان قهرمانی لیگ برتر خارج شدند.

رقبا های جام حذفی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جام کارابائو نیز بیش از حد اندازه نکشید.

پس اجتناب کرده اند پیروزی a فوق العاده ۳-۲ مقابل تاتنهام در روز شنبه، یونایتد اعلام کردن کرد کدام ممکن است رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برای اولین بار در ۱۴ سال قبلی را در بالا می پروراند.

با این حال آنچه کدام ممکن است در پی داشت، اجرای ناامیدکننده ای بود کدام ممکن است رویاهای ecu آنها را در هم شکست.

اکنون یونایتد پیش فرض عالی فصل تولید دیگری را با بیرون هیچ عنوانی به بن بست برساند.

به طور غیر قابل تصور، کدام ممکن است خشکسالی حال تمدید شده ترین خشکسالی با بیرون فنجان اجتناب کرده اند فینال باری کدام ممکن است آنها لمس کردن آمدند، {خواهد بود}. ۴۸ سال پیش.