الیس به خارج از کشور می رود اما طرفداران فکر می کنند مینا او را خواهد کشت. به علاوه EastEnders & Coronation Street جدیدترین


ویکتوریا اکانوی کوری: پس از یافتن یک توده کشنده، ماستکتومی دوبل انجام دادم

بازیگر سابق Coronation Street در اکتبر سال گذشته در سن ۳۹ سالگی به سرطان مبتلا شده بود و دو هفته پس از عمل او طول کشید تا او جرات کرد نتیجه را ببیند – اما وقتی این کار را انجام داد با آرامش گریه کرد.

او می گوید: «خودم را جمع کردم و در آینه نگاه کردم. من تنها بودم. فوق العاده احساسی بود. من احساس آرامش شدیدی داشتم، زیرا همه نمی‌توانند عملی انجام دهند که بتواند جان شما را نجات دهد.»

ویکتوریا، که از کمپین دریافت چک شدن ما حمایت می‌کند، می‌گوید این توده آنقدر بزرگ بود که او مجبور نبود دنبال آن بگردد. او یک نوع اولیه سرطان سینه به نام DCIS، کارسینوم مجرای درجا داشت، یعنی سلول‌های مجرای شیر سرطانی شده بودند.

او گفت: “درد گرفتم. می دانستم که باید به افرادی که دوستشان دارم و به آنها اهمیت می دهم بگویم. من از نگرانی آنها متنفرم شیردهی نجاتم داد در غیر این صورت ممکن است آن را تشخیص نداده باشم.

زمانی که به من گفتند این جراحی بسیار قابل درمان و بالقوه درمانی است، چاره‌ای جز ماستکتومی دوبل وجود نداشت.

من فقط نمی‌خواهم تا آخر عمر از بالای شانه‌ام نگاه کنم. من یک بچه پسر و خانواده و دوستان دارم، بنابراین می‌خواستم تا آنجا که ممکن است خطر را از بین ببرم. آرامش خاطر است.

من هیچ گزینه دیگری را بررسی نکردم. به دلیل سابقه خانوادگی ام بینش داشتم. این به من این امکان را می‌دهد که کاملاً عملگرا باشم، اما بسیار زیاد است – مخصوصاً با مادر بودن.»

مقاله را به طور کامل اینجا بخوانید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر