ایجاد روابط عمیق تر با گوش دادن روحی. تری لونوفسکی


۴ اکتبر ۲۰۲۰

Terri Lonowski، M.Ed.، یک رهبر فکری ماهر است که با توجه به هرج و مرج و “تنهایی” امروز، مجموعه کارهایش در ارتباطات تکاملی به موقع، تاثیرگذار و عمیقا مرتبط است. تری افتخار رهبری را داشته است تیم های ملی طراحی انسان محور که همدلی و تفکر طراحی را پذیرفتند تا نه یک بار بلکه دو بار نوآوری های نیروی کار دولت اوباما را در کاخ سفید به نمایش بگذارند. تری از طریق این دستاوردهای حرفه ای و آموزشی، همراه با سفر تنهایی خود و الهام گرفتن از مادربزرگش هلگا، پنج عنصر Soulful Listening™ را متمایز کرد. هنگامی که این عناصر به راحتی قابل تکرار در زندگی ما به کار می روند، احساس تنهایی را کاهش می دهند، ارتباطات رضایت بخشی ایجاد می کنند، به ما کمک می کنند از محدودیت ها رهایی پیدا کنیم و پتانسیل انسانی بیشتری را القا می کنیم.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • ذهن آگاهی به من این آزادی را داده است که احساساتم را احساس کنم و بگذارم آنها همان چیزی باشند که هستند و بگذارم در زمان مناسب از بین بروند.

افکار در مورد تنفس

  • تنفس ضروری است. ما فقط یک تجربه کوتاه را پشت سر گذاشتیم و این فقط در هسته اصلی همه ماست. بدون نفس، زندگی وجود ندارد.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • در خانواده ام قلدری خواهر و برادر بزرگترم داشتم. در آن زمان داشتن آن مهارت ها و ابزارها در اختیار من مفید بود.
  • خوشبختانه بعداً آنها را توسعه دادم و به جایی رسیدم که می توانستم درک کنم که آن اعمال از جایی دردناک در او بود.
  • با آن یک مرهم آرامش بخش از عشق می آید که می تواند همه آن را احاطه کند. در آن لحظه ای که آن اتفاق می افتاد، بسیار سخت بود. این عزت نفس شما را به زمین می اندازد و بسیاری از شک و تردید به خود می تواند در شما رخنه کند.

اپیزودهای مرتبط

هدیه رایگان

آیا می خواهید آرام تر، آرام تر، آرام تر و راضی تر شوید؟ اگر چنین است، می‌توانید با دانلود این مدیتیشن رایگان «امواج محتوا» اثر بروس لنگفورد یاد بگیرید. با دانلود مدیتیشن از اینجا در MindfulnessMode.com/wavesofcontent، اسرار آرامش را باز کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر