اینوزیتول برای مشکلات قاعدگی ، حذف شمارش کلان ، عدم تمرکز و تنقلات کودک


در اینجا یادداشت های قسمت 338 از زن خوش تغذیه آمده است. حتماً هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای مشترک شدن از Apple Podcasts یا Stitcher دیدن کنید!

برای گذاشتن نظر در مورد پادکست (HORRAY!) ، به آدرس زیر مراجعه کنید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و استفانی در مورد اینوزیتول برای مشکلات دوره ، شمارش کلان ، عدم تمرکز و رها کردن تنقلات بچه ها بحث می کنند.

آیا سوالی دارید که دوست دارید به آن پاسخ دهیم؟ برای ما در [email protected] ایمیل کنید.

10 of از وجوهی که ما از حامیان خود دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه شریک ما ، مزرعه Thistle اهدا می شود ، جایی که زنان بازمانده از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشا به برنامه های مسکن ، پزشکی ، آموزشی و فرصت های شغلی دسترسی پیدا می کنند. از طریق کمک و پشتیبانی دریافت می شود از آنجا که ما برای هر بار دریافت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست ما هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

موضوع!

[9:38] اینوزیتول برای مشکلات دوره ای

[24:45] رد شمارش کلان

[36:13] عدم توجه

[47:00] صبحانه بچه ها

وب سایت نوئل: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتری بلز را بخرید

گروه فیس بوک Well Feed Health جامع زنان

Blublox.com/wellfed

bloodsugarbreakthrough.health/wellfed

شماره 327: چگونه مشکلات دوره ای و عدم تعادل هورمونی را بدون قرص با لارا بریدن ، ND برطرف کنیم.

شماره 213: قرص ، دوره های نامنظم و سندرم کنترل پس از زایمان با دکتر جولین برایتون

اینوزیتول

اکسیر قارچ چهار شیر سیگمایی

آسیاب های ساده

هفت

بهینه ساز زیستی

وقتی در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از مردم توجه می کنند زیرا فکر می کنند این مورد فقط برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 مناسب است. اما قند خون یک موضوع است هر یک نیاز به درک دارد

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما مهم است اما سوال این است که چگونه این کار را انجام می دهید؟

یک راه این است که میزان مصرف کربوهیدراتهای فرآوری شده را کاهش دهید و مطمئن شوید که در بیشتر وعده های غذایی از چربی ، پروتئین ، فیبر و سبزیجات استفاده می کنید.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. همه ما گاهی تقلب می کنیم. بنابراین منطقی است که راهی برای حفظ قند خون سالم در روز وجود داشته باشد ، حتی اگر روز تعطیلی داشته باشید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام Blood Sugar Breakthrough by BiOptimizers را توصیه می کنم. این مکمل آسان ، نتیجه آزمایشات بسیاری برای یافتن بهترین فرمول مطلق برای حفظ قند خون سالم است. در حقیقت ، BiOptimizers قبل از فرود بر روی این فرمول ، 5 فرمول مختلف را طی کرده است.

پیشرفت قند خون به طور ایمن باعث کاهش قند خون بعد از غذا می شود تا بتوانید وزن مناسبی داشته باشید و کربوهیدرات ها را به ماهیچه های خود هدایت کرده و در آنجا برای انرژی سوزانده شوند.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 off تخفیف بگیرید.

به bloodsugarbreakthrough.health/wellfed بروید و کد WELLFED10 را وارد کنید

بلوک بلوک

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. من اخیراً بسیار علاقه مند به بهینه سازی نور شده ام و پس از غروب آفتاب ، کاملاً از نور رایانه و نور آبی خودداری می کنم. من تا حدود یک سال پیش هیچ کاری در مورد آن انجام نمی دادم و به ویژه در شب دچار خستگی چشم ، میگرن و احساس سوزش و خستگی غیرقابل توضیح شده بودم. در حال حاضر من هر بار که به صفحه نمایش نگاه می کنم از عینک فیلتر رایانه ای BLUblox استفاده می کنم و شب ها از لنزهای خواب BLUblox استفاده می کنم و از آن زمان هیچ علائمی را تجربه نکرده ام.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی را پیدا کردند که با ادبیات دانشگاهی معتبر مطابقت داشته باشد. تعداد زیادی لنز ارزان قیمت وجود دارد که در واقع تمام نور آبی و سبز را مسدود نمی کند. وقت خود را برای این کار تلف نکنید اینجا بروید blblox.com/wellfed، و از کد WELLFED برای 15 off تخفیف استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید