بازدید وزیر فرهنگ از پژوهشگاه فرهنگ، مطبوعات و اطلاع رسانیگزارش کردن خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید عباس صالحی مدیرمسئول این روزنامه به همراه تنی چند از اعضای تحریریه این روزنامه توضیحاتی را در خصوص آخرین وضعیت این روزنامه ارائه کرد. فعالیت های این گروه رسانه ای

همچنین در این جلسه وزیر فرهنگ ضمن بازدید از دفتر مرحوم دعایی (مدیرعامل فقید روزنامه اطلاعات) گفت: مرحوم دعایی با بیش از چهار دهه مسئولیت در روزنامه اطلاعات از افراد برجسته ای بود. فردی محبوب در میان اصحاب رسانه که دلسوزانه از روزنامه با سابقه پرمخاطب مراقبت کردند و بدون شک با درایت و تجربیات ارزنده مدیریت جدید این رسانه به راه خود ادامه خواهد داد.

اسماعیلی پس از این بازدید با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم کیومارت صابری فومنی (گل آقا) طنزنویس روزنامه، از میز مرحوم حبیب الله صادقی (هنرمند انقلابی عرصه هنرهای تجسمی) در این روزنامه بازدید کرد.

همچنین در ادامه این نشست وزیر فرهنگ با حضور اعضای تحریریه حوزه های مختلف این نهاد مطبوعاتی با خبرنگاران و دبیران این حوزه ها به گفت و گو پرداخت.

لازم به ذکر است در این جلسه سید عباس صالحی نماینده ولی فقیه در موسسه اطلاعات و مدیر مسئول روزنامه، ایمان شمسایی مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور داشتند. ارشاد با همراهی وزیر فرهنگ.