با تمرکز روی کمتر، شادی خود را دو برابر کنید. دیوید وود


۹ دسامبر ۲۰۲۰

دیوید وود مشاور سابق شرکت‌های Fortune 100 از جمله Sony Music، Chanel و Exxon است. دیوید ۲۰ سال پیش شغل شیک خود در پارک خیابان را ترک کرد تا بزرگترین تجارت مربیگری جهان را بسازد. او در زمینه مربیگری زندگی، شماره ۱ گوگل شد، به مخاطبان ۱۵۰۰۰۰ مربی خدمت کرد و هزاران ساعت در ۱۲ کشور در سراسر جهان مربیگری کرد. در کنار موفقیت‌های مشتریانش، دیوید با غلبه بر چالش‌ها غریبه نیست، زیرا از سقوط کامل پاراگلایدر خود و شکستگی ستون فقرات جان سالم به در برده است، شاهد مرگ خواهرش در سن هفت سالگی، اضطراب و افسردگی شدید و نمایش ملی گونگ بوده است! او در کنار رهبران فکری مانند دان میگل رویز، جان گری و ماریان ویلیامسون برای شورای رهبری تحول آفرین نامزد شد. دیوید کارآفرینان راک‌استار را راهنمایی می‌کند تا درآمد خود را سریع‌تر دو برابر کنند، بر سندروم شی براق غلبه کنند و کارآفرین و انسان خارق‌العاده‌تری باشند.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

روی چه چیزی متمرکز هستید؟

 • یکی از چیزهایی که انتخاب کردم روی آن تمرکز کنم سلامتی من است. وقتی وارد چیزی می شوم، وارد آن می شوم.
 • من با یک انرژی درمانی کار می کنم که مرا با لباس زیر، در برف، پابرهنه دوید. او می گوید: ۷۲ قدم در برف، با پای برهنه انجام دهید، به انرژی شما کمک می کند.
 • من هر روز دوش آب سرد میگیرم من در حال انجام تنقلات ورزشی هستم و بعد از این مصاحبه روی نوار چانه بالا می روم و فقط برای یک دقیقه چند حرکت کششی انجام می دهم. این یک نمونه از تمرکز است و برای من احساس خوبی دارد.

چه عصبانیتی را در خود نگه می دارید؟

 • من آن را به عنوان خشم تشخیص نمی دهم، اما فکر می کنم تقریباً همه ما برخی از آنها را داریم. برای من به عنوان ناامیدی رخ می دهد. من بیست سال است که با اضطراب و افسردگی زندگی می کنم. من در کودکی دچار آسیب هایی شدم که ظاهرا هنوز هم روی من تاثیر می گذارد.
 • پس از دوازده سال پیش، اغلب احساس خستگی می‌کردم و مشکل خواب داشتم. من چیزهای مختلف زیادی را امتحان کرده ام تا روی انرژی ام کار کنم و به حدی کار می کند که می توانم اینجا با شما بنشینم و در حال حاضر احساس خوبی دارم.
 • حدود ساعت سه بعد از ظهر امروز احتمالاً یک مدیتیشن انجام خواهم داد و امیدوارم بتوانم بیرون بروم و با دوستانم باشم، اما گاهی اوقات نمی توانم. فکر می‌کنم بعد از پانزده سال کار روی این موضوع، بر آن قدرت خواهم داشت.

داستان قلدری

 • بعد از دبیرستان، و هنگامی که رشد شخصی را کشف کردم، و ارتباطات را کشف کردم، و مکالمات سختی را کشف کردم، مربی من مدام مرا تشویق می کرد که گذشته ام را پاک کنم و لیستی از افرادی تهیه کنم که از آنها رنجیده بودم و از آنها عصبانی بودم.
 • بنابراین من لیست‌ها را تهیه می‌کردم و مربی‌ام می‌گفت حالا باید با آنها تماس بگیرید. از طریق مربیگری خوب، توانستم راهی پیدا کنم که با مردی تماس بگیرم که قبلاً دوستش داشتم و با هم دوست بودیم، اما او مرا قلدری می کرد. او در کلاس من را مسخره می کرد و من را پایین می آورد و بچه های دیگر را علیه من عصبانی می کرد.
 • من نمی خواستم به او زنگ بزنم زیرا فکر می کردم او فکر می کند من یک احمق هستم. مربی من گفت با این شروع کن. و بنابراین به او زنگ زدم و گفتم، می ترسم با شما تماس بگیرم زیرا می ترسیدم فکر کنید من یک احمق هستم.
 • به او گفتم، در مدرسه احساس می‌کنم که از سوی شما تحت فشار قرار گرفته‌ام، مورد آزار و اذیت و تحقیر شما قرار گرفته‌ام و بیست سال است که آن را حفظ کرده‌ام. فقط می خواستم بدانی.
 • گفت حالا چه بگویم یا چه کار کنم که به جلو برویم؟ باورم نمی شد این مردی که فکر می کردم اینقدر احمق است بتواند چنین چیزی بگوید.

  اپیزودهای مرتبط

 • ۴۲۳ با نماد مربیگری، دیوید وود، زندگی واقعی را بازی کنید
 • استفاده از اصول موفقیت در زمان چالش؛ جک کنفیلد

با بروس کار کن

آیا سعی کرده اید وزن کم کنید یا سیگار را ترک کنید. شاید احساس ناامیدی می کند، شاید دلسرد شده اید. شما راه های زیادی را برای ایجاد این تغییرات امتحان کرده اید. من اکنون در زمینه هیپنوتیزم آموزش دیده و واجد شرایط هستم و از ذهن آگاهی همراه با هیپنوتیزم برای کمک به شما برای رسیدن به هدف خود استفاده می کنم. من یک برنامه تست بتا را شروع می کنم. ۳ صفحه اولی که به من ایمیل می زنند، فرصت شرکت در این برنامه بتا را خواهند داشت و شما نه تنها به اهداف خود خواهید رسید، بلکه با ۵۰ درصد تخفیف از من کمک انفرادی دریافت خواهید کرد.

من از ژانویه با کمک هیپنوتیزم ۳۵ پوند وزن کم کردم و این یک معجزه است. هیپنوتیزم برای من جواب داد، می تواند برای شما کارساز باشد. در آزمون بتا ثبت نام کنید و ۵۰% تخفیف از قیمت برنامه دریافت کنید. و تضمینی برای همراهی با آن.

به من ایمیل بزنید … [email protected] و ما با یک تماس ۴۵ دقیقه ای رایگان به تمام سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

حامی ما

از هیپنوتیزم برای کمک به دیگران برای جلوگیری از مبارزه با مسائل ریشه ای خود مانند کاهش وزن، سیگار کشیدن، تجربیات دردناک استفاده کنید. آیا شما یک مربی یا یک درمانگر هستید که دوست دارید مهارت های جدیدی برای کمک به مشتریان خود داشته باشید؟ هیپنوتیزم می تواند به افراد کمک کند تا سریعتر و راحت تر از آنچه فکر می کردید به اهداف برسند. هیپنوتیزم شوید مرکز هیپنوتیزم Cascade آموزش های در سطح جهانی ارائه می دهد. www.CascadeHypnosisCenter.com

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر