با جرزی گرگوریک زندگی بهتری داشته باشید


۱ نوامبر ۲۰۲۰

Jerzy Gregorick یک قهرمان وزنه برداری جهان، نویسنده شعر، و یکی از نویسندگان Happy Body، یک برنامه تمرینی و تغذیه مغز مبتنی بر علم است که آنچه بدن به آن نیاز دارد و آنچه ذهن می خواهد را با بهترین ها مرتبط می کند. کسی که میخواهی باشی جرسی چهار بار قهرمان وزنه برداری قهرمانی جهان شد و رکوردی را به نام خود ثبت کرد که هنوز هم پابرجاست. جرزی بیش از ۳۰ سال به مشتریان مشاوره داده است و Happy Body به بیش از ۳۰۰۰۰ تمرین‌کننده در سراسر جهان از جمله بسیاری از ستاره‌های هالیوود، ستاره‌های دره سیلیکون، افراد مبتلا به بیماری‌های مزمن، و افراد با هر اندازه و شکل دسترسی داشته است. در سال ۱۹۸۸، جرسی مدرک کارشناسی ارشد هنرهای زیبا را از کالج هنرهای زیبای ورمونت دریافت کرد. اشعار و ترجمه های او در نشریات متعددی از جمله The American Poetry Review منتشر شده است.

گوش کنید و مشترک شوید:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

 • ذهن آگاهی به من کمک می کند که با شعرها بمانم. وقتی شعر می نویسم، مدیتیشن می کنم. هر وقت با شعری کار می کنم بیدارم.
 • در کلاسی که من بودم، خانمی به من گفت که هر روز سی دقیقه وقت ندارد که ورزش کند، زیرا دو شغله است. وقتی در حال رانندگی به خانه بودم، به این فکر می کردم که چگونه یک فرد سی دقیقه در روز فرصت ایجاد این سیستم کوچک مترقی را ندارد تا بتواند در زندگی بهتر شود.
 • بنابراین به خانه آمدم و چهار ساعت به اتاق مراقبه رفتم و بعد شعری نوشتم. به کلاس برگشتم و شعر را خواندم و شعر برای همه بسیار تأثیرگذار بود.
 • زنان گفتند این شعر او را تحت تأثیر قرار داد. (جرسی شعر را بعداً در قسمت به اشتراک می گذارد.)

افکار در مورد تنفس

 • شما در یک تکرار منحصر به فرد مغز را ایجاد می کنید و شش چیز وجود دارد که در یک تکرار اتفاق می افتد. دم کنید و سپس نفس خود را حبس کنید، هفت قسمت بدن را خم کنید، بلند کنید، کشش دهید، برگردید و بازدم کنید.
 • هر شش چیز تکرار می شوند، و آن شش چیز مانترا را ایجاد می کنند و منحصر به فرد بودن و هوشیاری که در این مدت رخ می دهد، سیزده دقیقه از رژیم تمرینی را ایجاد می کند که به این روش تمرین شود. آنها همچنین احساس می کنند که در حال مراقبه هستند.
 • بنابراین آنها در طول ۳۰ دقیقه کاملاً بیدار هستند.

منابع پیشنهادی

سخنان توصیه نهایی

 • فکر می کنم باید در همه چیز روی خوبی ها و خوبی ها تمرکز کنیم و برای آن بجنگیم. خوب این است که انعطاف پذیرتر، قوی تر یا هوشیارتر شویم. خوبی در دنیا مهربانی است. خوبی این است که مردم را همانطور که هستند دوست داشته باشیم و به آنها آگاهی دهیم که برای بهتر شدن چه کاری باید انجام دهند.
 • خوبی این است که انتخاب های سخت در مقابل انتخاب های آسان را برای ایجاد سیستم های مترقی دقیق انتخاب کنید.
 • نیکی چیز شگفت انگیزی است، زیرا نیکی، خویشتن داری، نظم و انضباط نفس، تأخیر در خشنودی را نیز ایجاد می کند و نشانه فضایل است.
 • فکر می‌کنم رواقیون درست می‌گفتند که فضیلت‌ها تقریباً از هر کاری که در زندگی انجام می‌دهیم مهم‌تر است.

اپیزودهای مرتبط

پیشنهاد ویژه

به راه اندازی پادکست خود فکر می کنید؟ شما به میزبانی نیاز دارید که قسمت های خود را روی آن زندگی کنید. Podbean عالی است و ۱۲ سال است که به خصوص برای طراحان پادکست وجود دارد. این فقط ۹ دلار در ماه است، مهم نیست چقدر محتوای آپلود می کنید. آنها همچنین دارای آمار عالی هستند به پشتیبانی از حالت vigil و دریافت یک ماه میزبانی رایگان از طریق پیوند وابسته ما. به www.Podbean.com/PodbeanMM بروید

حامی ما

دست از مبارزه با مسائل ریشه ای مانند کاهش وزن، سیگار کشیدن و تجربیات آسیب زا بردارید. آیا می خواهید استرس و اضطراب را در زندگی خود کاهش دهید؟ هیپنوتیزم می تواند به شما کمک کند سریعتر و راحت تر از آنچه فکرش را می کردید به اهداف خود برسید. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که یک درمانگر هیپنوتیزم شوید؟ مرکز هیپنوتیزم Cascade مربیگری را ارائه می دهد. www.CascadeHypnosisCenter.com

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر