با رژیم لاغری جنرال موتورز در 7 روز باربی شوید


با شنیدن نام جنرال موتورز ، ممکن است به فکر یک کارخانه خودروسازی یا حتی یک دستگاه مکانیکی باشید. اما باید بگوییم که این نام یکی از معروف ترین رژیم های لاغری در جهان است که شما تنها در 7 روز 7 کیلوگرم وزن کم می کنید. اگر به خود می گویید از دست دادن حجم عظیمی از وزن در چنین مدت کوتاهی می تواند به شما آسیب برساند ، پس شما درست نمی گویید و کاملاً درست می گویید. در واقع اکثر افرادی که از این رژیم استفاده می کنند یا باید در مدت زمان کوتاهی وزن خود را کاهش دهند یا از اضافه وزن و رژیم های طولانی مدت خسته می شوند. این مقاله در مورد رژیم غذایی و رژیم غذایی من برای شما این است که تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد رژیم اصلی جنرال موتورز را بیاموزید. پس به ما بپیوندید.

رژیم لاغری جنرال موتورز و تاثیر آن بر بدن

رژیم غذایی جنرال موتورز یکی از سریع ترین و مشهورترین رژیم های کاهش وزن در جهان است که منجر به کاهش حدود 7 کیلوگرم در تنها یک هفته می شود. هدف از این رژیم این است که میزان کالری دریافتی بدن را با اختصاص دادن آن به چندین غذا به مدت 7 روز و در نتیجه ، کاهش وزن به میزان قابل توجهی کاهش دهد.
رژیم جنرال موتورز علاوه بر کاهش وزن ، سموم را در طول رژیم کاهش می دهد ، هضم غذا را بهبود می بخشد و در نهایت چربی سوزی را افزایش می دهد. به گفته بسیاری از متخصصان تغذیه ، رژیم لاغری جنرال موتورز تنها منجر به کاهش موقت وزن و آسیب به سلامتی می شود. با این وجود ، منشا این رژیم ناشناخته است و تحقیقات پزشکی آن را تأیید نمی کند. تصور کنید در این 7 روز چقدر گرسنه باشید تا 7 کیلو وزن کم کنید. با این حال ، این رژیم غذایی توسط متخصصان توصیه نمی شود.

دستورالعمل های این رژیم به گونه ای است که شما مجاز به خوردن گروه خاصی از غذاها در هر روز هستید. آنها همچنین غذاهایی هستند که کالری کمی دارند و به راحتی هضم می شوند. شما باید هر روز 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و در 3 روز اول هیچ ورزش شدید انجام ندهید.

قانون GM

دستور العمل رژیم غذایی GM اصلی

با جستجوی عبارت “رژیم غذایی GM” در اینترنت ، چندین صفحه خواهید یافت که در هر یک از آنها دستورالعمل خاصی برای این رژیم ارائه شده است. اما واقعیت این است که یک رژیم کلی GM وجود دارد که بر اساس آن می توانید گروه غذایی روز را بنویسید. اما نگران نباشید ، ما قانون اصلی جنرال موتورز را بررسی می کنیم. نکته مهم در مورد رژیم غذایی اصلی GM این است که در برخی موارد به مقدار مشخصی از غذا اشاره نمی شود.

روز اول: فقط میوه بخورید

شاید تصور این که باید همه میوه ها را در روز بخورید برای شما سخت باشد. اما لازم است وزن 7 کیلوگرم را کاهش دهید. یکی از میوه های متداول ذکر شده در این رژیم ، هندوانه است. البته فراموش نکنید که استفاده از موز هم بار است.

روز دوم: فقط سبزیجات بخورید

می توانید سبزیجات خام یا آب پز در طول روز بخورید. اگر قصد دارید سیب زمینی بخورید ، آن را در صبحانه بخورید.

روز سوم: ترکیبی از میوه ها و سبزیجات بخورید

در این روز فقط مجاز به خوردن میوه و سبزیجات هستید. به یاد داشته باشید که مصرف موز و سیب زمینی در این روز ممنوع است.

روز چهارم: فقط موز و شیر بخورید

در روز چهارم می توانید 6 موز بزرگ یا 8 عدد موز متوسط ​​بخورید. میزان مصرف شیر در این روز 3 لیوان شیر کم چرب است.

روز پنجم: گوشت ، مرغ یا ماهی بخورید

در این روز شما مجاز به مصرف 568 گرم گوشت ، مرغ یا ماهی هستید. به غیر از این غذاها ، باید 6 عدد گوجه فرنگی نیز بخورید. برنج قهوه ای یا پنیر محلی برای گیاه خواران توصیه می شود. همچنین ، مصرف آب باید افزایش یابد تا اسید اوریک اضافی از بدن شما خارج شود.

روز ششم: گوشت ، مرغ یا ماهی با سبزیجات بخورید

روز ششم را با 284 گرم گوشت ، مرغ یا ماهی (به جز سیب زمینی) با سبزیجات شروع کنید. همچنین ، مانند روز گذشته ، با دفع سموم از بدن ، میزان مصرف آب خود را افزایش دهید. برای گیاه خواران ، گزینه هایی برای برنج قهوه ای و پنیر محلی وجود دارد.

روز هفتم: برنج قهوه ای ، میوه ، آب میوه و سبزیجات بخورید

در روز آخر می توانید فقط از برنج قهوه ای ، میوه ها ، آب میوه ها و سبزیجات استفاده کنید.

قانون GM

مزایا و معایب رژیم 7 روزه جنرال موتورز

رژیم های معروف مانند جنرال موتورز به دلیل نتایج سریع مزایا و معایبی دارند که در این قسمت به آنها می پردازیم. یکی از مزایای این رژیم این است که افراد را به خوردن میوه و سبزیجات بیشتر ترغیب می کند. علاوه بر این ، بر اساس مطالعه بیش از 133000 شرکت کننده ، افرادی که میوه و سبزیجات غیر نشاسته ای مصرف کردند ، توانستند وزن خود را برای مدت طولانی تری حفظ کنند. علاوه بر این ، الکل و نوشیدنی های شیرین از برنامه روزانه حذف شد.

از سوی دیگر ، همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، هیچ تحقیقات پزشکی برای حمایت از این رژیم وجود ندارد و کاهش وزن ناشی از آن موقتی است که به خودی خود یک ضرر محسوب می شود. مهم ترین چیز؛ رژیم جنرال موتورز فاقد مواد مغذی و غذای مفید است و برای 7 روز گرسنگی و مشکلات طاقت فرسا برای فرد به وجود می آید.

نمونه ای از رژیم لاغری سریع جنرال موتورز

از آنجا که هیچ اشاره ای به مقدار و مقدار غذا در رژیم غذایی اصلی نشده است ، برخی منابع و موافقان این رژیم غذایی سخت مثال هایی را ارائه می دهند. موارد زیر یکی از نمونه های رایج این قانون است.

صبحانه

شام صبحانه ناهار صبحانه صبحانه

روز

یک کاسه طالبی

یک پرتغال یک کاسه هندوانه یک سیب آشکار شدن یک کاسه توت مخلوط اولین

یک سوم خیار را خرد کنید

پنج مارچوبه بخارپز و یک کاسه آروگولا یک کاسه گوجه فرنگی گیلاسی کلم بروکلی پخته یا بخارپز یک کاسه هویج یک کاسه سیب زمینی پخته

دومین

یک کاسه توت مخلوط

یک کاسه کلم پیچ با توت فرنگی و آووکادو یک پرتغال یک کاسه اسفناج ، خیار و گوجه فرنگی یک کاسه گوجه فرنگی گیلاسی یک سیب

سوم

اونجا نه

دو موز بزرگ و یک لیوان شیر اونجا نه دو موز بزرگ و یک لیوان شیر اونجا نه دو موز بزرگ و یک لیوان شیر

چهارم

اونجا نه

284 گرم تیلاپیا در دو گوجه فرنگی اونجا نه استیک 284 گرم با گوجه فرنگی اونجا نه سه عدد گوجه فرنگی

پنجم

اونجا نه

ماهی قزل آلا 284 گرم با کلم پیچ و جوانه بروکسل پخته شده است اونجا نه 284 گرم سینه مرغ کبابی با مارچوبه و گوجه فرنگی گیلاسی اونجا نه دومین آووکادو

م

اونجا نه یک کاسه برنج قهوه ای با مخلوط سبزیجات اونجا نه یک کاسه برنج قهوه ای با کلم بروکلی و 237 میلی لیتر آب میوه اونجا نه یک کاسه برنج قهوه ای با یک تکه هندوانه

هفتم

دیدگاهتان را بنویسید