بررسی سابقه کارمندان شما | پارامتر ARCpoint


از آنجایی که روند استخدام همچنان در حال افزایش است، بسیاری از شرکت ها به دنبال افزایش تعداد کارمندان خود در سال ۲۰۲۱ هستند. اگر شرکت شما به دنبال افزودن اعضایی به تیم است، بررسی پیشینه می تواند راهی آسان برای ایجاد آرامش خاطر و محدود کردن مسئولیت باشد.

بررسی پس زمینه چیست؟

بررسی پس‌زمینه یا بررسی پس‌زمینه راهی عالی برای به دست آوردن تصویری کامل از سابقه متقاضی یا کارمند فعلی است. این سابقه می تواند از جایی که آنها قبلاً کار می کردند تا هر رفتار مجرمانه ای را شامل شود.

چرا مهم است

اضافه شدن به تیم می تواند زمان هیجان انگیزی برای همه درگیر باشد. اما ورود یک کارمند جدید شرکت ها را در برابر تعهدات خاصی باز می کند. غربالگری متقاضیان باید یک گام اساسی در هر فرآیند استخدام باشد. صرف نظر از اندازه شرکت، بررسی سوابق به کارفرمایان کمک می کند تا در صورت تصمیم یک کارمند جدید به فعالیت های غیرقانونی، مسئولیت خود را کاهش دهند. به غیر از مسئولیت، فرآیند غربالگری به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا با بررسی سابقه اشتغال و سوابق تحصیلی افراد واجد شرایط را استخدام کنند.

آنچه معمولاً شامل می شود

به طور کلی فرض بر این است که بررسی سوابق فقط شامل سابقه کیفری است. در حالی که این یکی از جنبه های پیشنهادات پس زمینه است، دسته های دیگری نیز بر اساس نیازهای هر شرکت فهرست شده اند. این صفحه نمایش ها می توانند شامل موارد زیر باشند:

  • سابقه کیفری
  • گزارش اعتباری (شامل ورشکستگی)
  • سابقه رانندگی
  • فرصت های شغلی را بررسی کنید
  • تحصیلات، گواهینامه ها و مجوزها
  • لیست ثبت نام مجرمان جنسی
  • لیست نظارت دولت

اگرچه ممکن است هر معاینه برای موقعیت باز شرکت شما ضروری نباشد، اما مهم است که در طول فرآیند استخدام دقت لازم را انجام دهید.

از کجا می توان بررسی پیشینه را دریافت کرد

در ARCpoint Labs، ما آماده همکاری با شرکت شما برای کمک به پیمایش انواع مختلف صفحه‌های پس‌زمینه موجود هستیم. کارشناسان صنعت ما می توانند به شما در انتخاب غربالگری مناسب برای شرکت خود کمک کنند تا بتوانید فرد مناسب را استخدام کنید. شراکت با ARCpoint هرگز آسان تر نبوده است. آزمایشگاه های ARCpoint محلی خود را پیدا کنید و برای شروع امروز یک قرار ملاقات تعیین کنید!

آزمایشگاه های ARCpoint یک رهبر صنعت قابل اعتماد است که راه حل های آزمایش بالینی، دارو، الکل و DNA را ارائه می دهد. با بیش از ۱۰۰ مکان مستقل در سراسر ایالات متحده، ما متعهد به ارائه راه حل های دقیق و مقرون به صرفه برای مصرف کنندگان، مشاغل و پزشکان در سراسر کشور هستیم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر