بررسی: غذای سریع ، تازه و مناسب با فاکتور


گفتن “مشغول” کمبود سال است. کودک شش ساله بسیار پرانرژی و خلاق با به علاوه دوقلوها به علاوه کسب و کار من به علاوه مطالعات شراب من در حال انجام است ، من مقدار زیادی در بشقابم دارم. و ، در حالی که بشقاب کیهانی زندگی من کاملاً پر است (و فکر می کنم بسیاری از شما می توانید این را دریابید!) ، صفحات واقعی که من روی آن غذا می خورم ممکن است چند روز فاقد آن باشد.

من و شوهرم تمام تلاش خود را می کنیم تا وعده های غذایی خود را برنامه ریزی کنیم و تا جایی که می توانیم آشپزی کنیم ، اما بیشتر شب ها دست ما به معنای واقعی کلمه پر است. چالشبه بنابراین ، وقتی فرصتی برای بررسی The Factor-غذاهای سالم و تازه تهیه شده توسط سرآشپز که مستقیماً درب منزل شما تحویل داده شد-پیدا کردم ، بله روشن و مشتاقانه بود. من معتقدم که پاسخ واقعی من این بود: “اوه ، لطفا ، بله. چه زود می توانند بیایند؟”

و آنها در جعبه های عایق بندی شده پر از بسته های ژل منجمد که برای نگهداری مواد غذایی در دمای یخچال از طریق حمل و نقل طراحی شده اند وارد می شوند. هنگامی که وعده های غذایی خود را دریافت کردید ، آنها را در سریع ترین زمان در یخچال قرار دهید (جایی که تا هفت روز خوب بمانند!).

در اینجا چیزی در مورد فاکتور (و خواهید دید که چرا من مشتاق بودم آنها را امتحان کنم) به قول خودش: “ما معتقدیم که سلامتی و سلامتی با غذا و آنچه شما در بدن خود قرار می دهید شروع می شود. هدف ما این است که به مشتریان خود کمک کنیم به اهداف سلامتی و سلامتی خود برسند. ما بر حفظ آمادگی جسمانی و سلامت با غذای مقوی و هدفمند تمرکز می کنیم. “

از نظر ظاهری بسیار مناسب به نظر می رسد ، آره؟

فاکتور از مواد اولیه با کیفیت بالا استفاده می کند و همه وعده های غذایی تازه هستند و کاملاً آماده شده اند. فقط کافی است آنها را چند دقیقه در مایکروویو یا فر گرم کنید و لذت ببرید. نمی تواند راحت تر یا بدون استرس باشد. آنها تقریباً با هرگونه محدودیت و هدف غذایی (پروتئین بالا ، گیاهی ، گیاهخواری ، سرخپوشان و غیره) وعده های غذایی را ارائه می دهند.

نه تنها غذاهای همه عاملی توسط تیم سرآشپزهای مشهور آنها ایجاد می شود ، بلکه هر وعده غذایی توسط یک متخصص تغذیه ثبت شده تأیید می شود. نتیجه؟ غذاهایی که طعم شگفت انگیزی دارند و از نظر تغذیه نیز متعادل هستند!

هر هفته ، Factor یک منوی چرخشی برای انتخاب شما دارد. من میگو گوجه فرنگی سیر را امتحان کردم. مرغ Chipotle مرغ با ترشی پیاز قرمز ؛ پستو بوقلمون خرد شده با کدو بو سرخ شده ؛ و هش شلغم با تخم مرغ ، کوریزو و دانه های فلفل سیاه.

و هر کدومش خوشمزه بود و پر کنید و برخی از تمرینات عالی را خاموش کرد.

به طور خلاصه ، اینها غذاهای با کیفیت رستوران هستند که سالم هستند … و در عرض چند دقیقه آماده می شوند. فقط به اندازه آن میگو نگاه کنید! (آنها غذای مورد علاقه من از بین این چهار غذا بودند.)

برنامه های Factor بسیار انعطاف پذیر هستند ، بنابراین می توانید در هر زمان تغییر دهید یا لغو کنید. برنامه ها از 12.83 دلار برای هر وعده برای شش وعده تا 11.50 دلار برای هر وعده غذایی متغیر است و همچنین تعدادی افزودنی سالم مانند آب میوه ها ، میان وعده ها و عکس های سلامتی را ارائه می دهند-پیدا کردن آنچه می خواهید آسان تر نیست و نیاز

برای هر کسی که مشغول است (و چه کسی نیست ؟!) یا می خواهد بدون آن خوب غذا بخورد همه تلاش (سلام ، آشپزی و غذاها) ، عامل آن فناوری اطلاعات است.

به روز رسانی: افراد Factor پیشنهاد ویژه ای برای خوانندگان ما دارند! این پیوند را دنبال کنید تا 90 دلار از سفارش خود تخفیف بگیرید. –جیندیدگاهتان را بنویسید