برنامه ملی «مادر قصه» در لرستان برگزار می شودبه گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، در لرستان، ویژه برنامه ملی «قصه گویی مادر» با محوریت نقد و بررسی کتاب «بهشت بینشان»، خاطرات شهیدان مصطفی جان احمدی، یونس ساکی و نصیر میردریکوند به همت اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان و در همکاری با ستاد ۶۵۴۴ کنگره ملی شهدای استان لرستان و برخی از دستگاه های اجرایی استان در خرم آباد برگزار می شود.

این برنامه ملی با روایتگری و خاطره گویی مادران شهیدان والامقام جان احمدی، ساکی و میردریکوند و با حضور کبری حافظی همسر شهید همیشه زنده یاد سید نورکودا موسوی و جمعی از شاعران برگزار می شود. از استان و مؤلف بهشت ​​بینشان (محمد تقی عزیزیان).

«داستان مادر» از طریق پلتفرم اسکای روم به نشانی پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، در آدرس اینستاگرام نهاد کتابخانه های عمومی به آدرس iran.libraries، در معرض دید عموم قرار می گیرد. و همچنین در صفحه آپارات برای علاقه مندان به محافل فرهنگی.

گزارش کردن ابنا; برنامه ملی «قصه مادر» سه شنبه پانزدهم شهریور ماه ساعت ۱۰ صبح با حضور نمایندگان استان و دوستداران فرهنگ ایثار و شهادت در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری استان لرستان برگزار می شود. رشد کودکان و نوجوانان استان