بریت جوایز ۲۰۲۲ به صورت زنده – ادل به طور گسترده در بریتانیا باز خواهد گشت زیرا نمایش «جنسیت خنثی» دارد. چه ساعتی و چه کسی اجرا می کند؟


مراسم جوایز بریت ۲۰۲۲ امشب آغاز می‌شود و ادل، خواننده خواننده، به‌طور نادری به صورت زنده ظاهر می‌شود.

شوی پر ستاره بریتانیایی امشب – که از ساعت ۸ بعد از ظهر از ITV پخش می شود – اجراهایی از اد شیران، لیام گالاگر و لیتل سیمز را اجرا خواهد کرد.

و ادل فوق ستاره موسیقی پاپ – که همچنین با چهار نامزدی گونگ رهبری گروه را بر عهده دارد – در مراسم اهدای جوایز نیز اجرا خواهد کرد.

دی جی رادیو کلارا آمفو و مایا جاما از نامزدهای جایزه در طول نمایش فرش قرمز استقبال خواهند کرد، با حضور خوب و بزرگ دنیای موسیقی در O2 Arena لندن.

کمدین مو گیلیگان میزبان مراسم امسال خواهد بود و جانشین جک وایتهال که در سال‌های اخیر رهبری این رویداد را بر عهده داشته است.

این خبر پس از آن منتشر شد که خواننده برنده گرمی اقامت خود در کاخ سزار در لاس وگاس را در یک اطلاعیه کوتاه به تعویق انداخت و کیت اربن، ستاره موسیقی کانتری برنده جایزه گرمی، به جای او وارد عمل شد.

وبلاگ زنده جوایز بریت ما را در زیر برای جدیدترین اخبار فرش قرمز بخوانید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر