بهترین آدیداس استایل من برای بازگشت به مدرسه!


بهترین آدیداس استایل من برای بازگشت به مدرسه!

1 ژوئیه 2021 –

من می دانم که شما با عنوان این پست چه فکر می کنید … بازگشت به مدرسه !؟ اما کیسی ، ما تازه وارد تابستان شدیم !!

IMG_7866.jpg

من کاملا شما را می شنوم چون من عاشق شماره 1 تابستان اینجا هستمولی، من همچنین برنامه ریز هستم و دوست دارم برخی از چیزهای مورد علاقه خود را با همه به اشتراک بگذارم تا در زمان مدرسه از بازی جلوتر باشید!

من ممکن است 32 ساله باشم (شنبه!) اما در حال حاضر از کیسه های ناهار در مدرسه ابتدایی استفاده می کنم.

img_7873.jpg

به عنوان یک مربی مسافر و در داخل و خارج از ماشین در طول روز ، من نوشیدنی و غذا را همراه خود می برم.

img_7851.jpg

من وسواس کیف ناهار عایق آدیداس دارم! این اندازه مناسب برای غذا + نوشیدنی است و وقتی کیسه های یخ را نیز به آن اضافه کنم ، همه چیز را خنک نگه می دارد.

IMG_7875.jpg

می توانید از شوهر من بپرسید ، هر روز روی پیشخوان می نشیند تا فراموش نکنم آن را با خودم بیاورم! وقتی دارم این را تایپ می کنم ، او به معنای واقعی کلمه به بالا نگاه کرد و عکس کیسه ناهار را دید و گفت “شما سالهاست آن چیز را دارید” ، هه! او اشتباه نمی کند!

IMG_7876.jpg

باید دومی من برای مدرسه باشد اسلاید!

از زمانی که فوتبالم را در 8 سالگی شروع کردم ، من سرسره های آدیداس را تکان می دادم. من همچنین فکر می کنم آنها یک افزودنی شیرین به هر لباسی می دهند.

IMG_7880.jpg

سومین انتخاب من بازگشت به مدرسه خواهد بود شورت دوچرخه سوار!!

اگر اینها در دوران دبیرستان “چیزی” بودند ، هر روز آنها را می پوشیدم. حالا ، اشتباه نکنید ، من مطمئن هستم که شورت دوچرخه سواری به وضوح در اطراف بود ، اما نه زمانی که در دبیرستان بودم “…” ، شرم آور است اگر از من بپرسید!

img_7865.jpg

آنها بسیار متنوع هستند و می توانند با هر مخزن ، آستین کوتاه ، آستین بلند یا ژاکت مناسب باشند. در طول تابستان ، من هر روز شورت دوچرخه سواری می پوشم … زمان مورد علاقه من در سال! و همانطور که گفتم ، اگر به مدرسه باز می گشتم ، هر روز آنها را تکان می دادم.

IMG_7849.jpg

امیدوارم با این پست ایده های جدیدی برای آدیداس من به مدرسه بیاورید! من دوست دارم چیزهایی را که دوست دارم با همه شما به اشتراک بگذارم ، مخصوصاً به این دلیل که آنها را می پوشم و روزانه از آنها استفاده می کنم.

مورد شما برای مدرسه چیست؟!

با خودت روراست باش،

x casey

من سفیر آدیداس هستم ، اما مثل همیشه ، همه نظرات متعلق به من است.

عکسهای Mikayla @the.photographygirls

از پست های بیشتری که می توانید لذت ببرید

دسته: وبلاگدیدگاهتان را بنویسید