به اعلیحضرت توصیه شد که در بازگشت پیروزمندانه به وظایف، با کمک دستیاران «همراه شود»


کامیلا و کیت – دو ملکه آینده در انتظار – نشان می دهند که برای این کار مناسب هستند

دو بانو که منتظر بودند یک روز ملکه شوند، دیروز وظیفه سلطنتی خود را به کمال انجام می دادند.

دوشس کورنوال قبل از تماس با یک موسسه خیریه آزار خانگی برای بازدید از بچه های مدرسه هیجان زده بود.

در همین حال، دوشس کمبریج هنگام بازدید از یک پروژه حمایت از والدین در یک درس آشپزی با کودکان نوپا شرکت کرد.

کامیلا، ۷۴ ساله، در اولین حضور عمومی خود پس از جلب حمایت اعلیحضرت برای تبدیل شدن به “ملکه کامیلا” مورد استقبال کودکان با پرچم قرار گرفت. ملکه همسر آینده بریتانیا از استقبالی که در مدرسه ابتدایی راندهیل در باث، سامرست دریافت کرد، خوشحال به نظر می رسید.

این دیدار تنها چند روز پس از آن صورت گرفت که ملکه حمایت خود را از نقش آینده کامیلا اعلام کرد، زمانی که شاهزاده چارلز سرانجام تاج و تخت را به دست گرفت.

کامیلا که با کت زمستانی و دامن تارتان سرمه ای و زمردی زیبا به نظر می رسید، درخت توس نقره ای را به عنوان بخشی از ابتکار سایبان سبز ملکه کاشت و از پلاکی به مناسبت دیدار خود پرده برداری کرد. او همچنین در طول یک درس ریاضی دانش آموزان را ترک کرد، اما اعتراف کرد که این موضوع مورد علاقه او نیست.

و اجرای ما به مدرسه ما افتخار می کنیم را تماشا کرد؟ آهنگ جدیدی که بچه ها برای دیدار او یاد گرفتند.

کامیلا به دانش‌آموزان گفت: “من دوست داشتم به حرف‌های شما گوش کنم. دوست داشتم کتابخانه‌تان را ببینم و محاسباتتان را تماشا کنم؟ یک کلمه از آن را متوجه نشدم.

“امیدوارم روزی دوباره برگردم وقتی حتی از سنم بزرگتر شدم و آن درخت را کمی بزرگتر ببینم.” سفر کامیلا در نقش او به عنوان حامی بنیاد سنت جان سازماندهی شد. خیریه مستقر در حمام با مدارس برای حمایت از کودکان محروم همکاری می کند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر