به ماهی زرشکی کتاب بدهیدبر مقدمه مطالعات خبرگزاری کتاب ایران (ابنا)، به آموزش داده شده است گروه باکلاس هنری شهرداری تهران، دستانش را محکم گرفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید توجه اجتناب کرده اند ماهی زرشکی کوچولوی موجود در خوب بر نمی دارد. او اصرار دارد کدام ممکن است ماهی را خودش موجود در برکه بیندازد به همان اندازه {در خانه} جدیدش ببیند. اجتناب کرده اند پایین عینک همراه خود دقت ماهی هایش را {در میان} تولید دیگری ماهی های زرشکی دنبال می تدریجی. پس اجتناب کرده اند مدتی همراه خود ضمانت اجتناب کرده اند خوشحالی ماهی اش در وضعیت جدید، به سراغ کتاب هایی {می رود} کدام ممکن است روی میز چیده شدند. حالا ممکن است کتابی را به ماهی شخصی حاضر دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولین تغییر کالا را همراه خود کالای مسکن شخصی تخصص تدریجی. تغییر ای کدام ممکن است احتمالاً قبلاً ساده شناسایی آن را در کتاب های درسی شنیده اید.

امسال هفتمین سالی است کدام ممکن است کودکان می توانند ماهی زرشکی شخصی را به مراکزی کدام ممکن است اجتناب کرده اند سوی معاونت باکلاس هنری سازماندهی شده است اهدا کنند به همان اندازه این ماهی ها در شهر پرتاب شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ازای کتاب داستان هدایایی بدست آمده کنند.

برای سال‌ها، فعالان اطراف‌زیست نسبت به آزاد کردن ماهی زرشکی در رودخانه‌ها، دریاچه‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید دیگری اطراف‌های خالص هشدار داده‌اند، از چنین حرکتی می‌تواند برای سایر جانوران آبزی فوق العاده آسیب رسان باشد. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است این ماهی ها همه چیزخوار هستند، می توانند تخم ماهی های تولید دیگری را بخورند. علاوه بر این در ساخت مثل ماهی زرشکی، منصفانه پدیده تجسمی موجود است کدام ممکن است به موجب آن منصفانه ماده ممکن است تخم های شخصی را با بیرون حضور ماهی نر بارور تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند اسپرم ماهی نر استفاده تدریجی. این باعث تبدیل می شود ماهی زرشکی برای عجله در گروه های ایمن در اطراف ها تعیین کنید بگیرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به گونه ای مهاجم تغییر شود. به همین دلیل اگر این ماهی ها در رودخانه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دریاچه های خالص رها شوند، می توانند اکوسیستم آن قلمرو را مختل کنند. پس بیشتر است اصلا آن را در آب های خالص رها نکنید.

در همین راستا گروه باکلاس هنری شهرداری تهران همه ساله اجتناب کرده اند هفته دوم اردیبهشت ماه اجتناب کرده اند کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانان دعوت می تدریجی به همان اندازه همراه خود اجرای این سیستم ای همراه خود عنوان «قصه» ماهی زرشکی شخصی را به مراکزی کدام ممکن است در برابر این کتاب داستان حاضر شده است، عرضه دهند. باند فیش» بدست آمده هدایا. این این سیستم همراه خود هدف محافظت اطراف زیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید فروش سنت کتاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید کتابخوانی برگزار تبدیل می شود.

کنجکاوی مندان به نمایندگی در ساختار «داستان حوض ماهی» امسال به همان اندازه ۲۰ فروردین جایگزین دارند همراه خود ماهی زرشکی شخصی به یکی اجتناب کرده اند امکانات زیر مراجعه کنند.
وسط باکلاس ملل: خیابان آیت الله صدر، جاده القیطریه، پارک القیطریه. تلفن: ۲۲۲۱۵۰۶۲
فرهنگسرای اشراق: تهران، میدان پارس دوم، انتهای جاده جشنواره. تلفن: .۷۷۳۲۹۲۷۲
فرهنگسرای سرف: جاده ولی العصر، ضلع شمالی پارک ساعی، کوچه ساعی دوم، تلفن: ۸۸۸۸۱۸۷۹
فرهنگسرای اندیشه: سیدخندان، حیاط پشتی اندیشه. تلفن: ۸۸۷۶۸۹۹۵
فرهنگسرای گلستان: میدان هلال احمر، پارک فدک. تلفن: ۷۷۸۴۸۸۸۸
فرهنگسرای رازی: میدان قزوین، حیاط پشتی الرازی. تلفن: ۵۵۴۰۹۴۸۷
فرهنگسرای امید: میدان امام حسین (علیه السلام)، جاده خشکبارشی، پارک خیام. تلفن: ۳۳۳۰۵۱۱۴
فرهنگسرای خاوران: جاده هاشم آباد، جاده خاوران. تلفن: ۳۳۰۱۵۴۲۰
فرهنگسرای تهران: انتهای آزادراه رسالت غربی، تقاطع دهکده المپیک، جاده ساحل، پارک حیاط پشتی نو. تلفن: ۴۴۱۴۳۷۷۴
فرهنگسرای امام: نیاوران، جاده بهنار، بین ۳ راه جمران را انتخاب کنید و انتخاب کنید یاسر، جاده شاهزاده سلیمانی تلفن: ۲۶۱۰۰۸۹۵
فرهنگسرای امام زاده یحیی (علیه السلام): جاده راعی، جاده آبشیر غربی، جاده شهید هداوند، پلاک ۷ تلفن: ۳۳۵۵۳۲۲۸
خانه سنت تالش: خانی آبادنو، بلوار میلاد، جاده شهرداری، بوستان ۲۲ بهمن. تلفن: ۵۵۵۱۱۱۲۵
کنجکاوی مندان می توانند برای کسب داده ها اصولاً با توجه به این سیستم ماهی حوض استوری همراه خود شماره ۱۸۳۷ تصمیم بگیرند.