بولت پرو در رژیم کتوژنیک؟ بهترین زمان خوردن بولت پرو کی است؟


پروفسور بولت در رژیم کتوژنیک

بولت پرو چیست؟ و فواید رژیم کتوژنیک چیست؟ چرا به آن کتو کافی می گویند؟ و با ما همراه باشید تا به تمام سوالات خود در مورد دلیل رژیم کتوژنیک پاسخ دهید.

Bolt Pro در واقع یک فنجان قهوه ای است که از مخلوط کردن روغن هایی مانند کره ، روغن نارگیل و روغن MCT بدست می آید.

خوردن کتوژنیک - اثبات پیچ در رژیم کتوژنیک

برای تهیه ضد قفل کافی است یک فنجان قهوه دم کنید ، 1 تا 2 قاشق غذاخوری کره به آن اضافه کنید. و 1 تا 2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل یا روغن MCT اضافه کنید. با میکسر یا فومر مخلوط کنید.

ویژگی های روغن نارگیل قهوه ضد گلوله - ضد گلوله در رژیم کتوژنیک

چرا بولت پرو رژیم کتوژنیک دارد؟

ابتدا باید مزایا و معایب قهوه را بدانید.

فواید بسیاری از قهوه وجود دارد که خارج از حوصله این مقاله است. اما مهمترین مزیت این است که در رژیم کتوژنیک نیز بسیار مفید است. بدن تولید کتون ها را افزایش می دهد و ذخایر چربی را در اختیار بدن قرار می دهد. این اولین قهوه خوب در رژیم رکتوژنیک است.

یکی دیگر از فواید قهوه در رژیم کتوژنیک کاهش اشتها و افزایش سطح انرژی در بدن است.

اما جدا از مزایای آن ، معایبی نیز دارد که متأسفانه در رژیم کتو بسیار سنگین است. این به این دلیل است که سطح کورتیزول را در بدن افزایش می دهد. مخصوصا برای کسانی که استرس دارند.

قبل از تحقیق ، مشخص شد که هر 200 میلی گرم کافئین می تواند سطح کورتیزول را تا 30 درصد افزایش دهد.

این 200 میلی گرم کافئین معادل 2 فنجان قهوه است. و افزایش 30 درصدی کورتیزول می تواند بسیار زیاد باشد.

هنگامی که سطح کورتیزول شما افزایش می یابد ، سطح قند خون شما افزایش می یابد ، و هنگامی که سطح قند خون شما افزایش می یابد ، سطح انسولین شما را تحریک می کند.

بسیاری از افرادی که به طور معمول سطح بالایی از استرس دارند. وقتی در اولین ساعت قهوه می نوشند ، احساس فوق العاده ای دارند و احساس فوق العاده ای دارند. اما با گذشت زمان ، آنها تمایل به خوردن شیرینی و کربوهیدرات دارند که این نیز ناشی از افزایش سطح کورتیزول است.

محققان کتو یک نوشیدنی به نام Bolt Pro برای مشکل کورتیزول در افراد کتو تهیه کرده اند.

Bolt Proof چگونه از افزایش سطح کورتیزول در افراد جلوگیری می کند؟

در واقع ، ماده فعال (کافئین) موجود در قهوه محلول در آب و چربی است. وقتی Bolt Pro مصرف می کنید ، مقدار زیادی از این کافئین جذب چربی می شود. و همانطور که می دانید چربی به سرعت جذب نمی شود و تا 8 ساعت طول می کشد تا چربی جذب شود.

جذب کافئین در چربی سطح جذب کافئین شما را کند می کند. و اگر به طور معمول قهوه می نوشید ، کافئین ظرف 15 تا 30 دقیقه جذب می شود. اما اگر آمدید ، قهوه را به عنوان پیچ و مهره بنوشید. آهسته تر جذب می شود و همچنین می تواند جذب کافئین را تا 6 ساعت به تأخیر بیندازد. این که محکم است و اتفاقاتی که با خوردن آن برای بدن شما می افتد هم فواید زیادی دارد و هم مضرات قهوه را به حداقل می رساند.

چگونه Bolt Pro مزایای قهوه را در بدن شما افزایش می دهد.

خوردن گوشت قلیایی به شما احساسات خوبی را می دهد که هنگام نوشیدن قهوه به شما دست می دهد ، با افزایش سطح انرژی خود با خوردن ساعات بیشتر اثرگذار ، گرسنگی خود را کاهش می دهید.

کند کردن انتشار کافئین باعث می شود قند خون شما بعد از آن افزایش یابد ، بنابراین پیک انسولین پایین تری خواهید داشت. و در صورت تجربه ، هورمون های شما چند ساعت پس از خوردن بولوس تنظیم می شوند. و میل به شیر معمولاً وجود ندارد.

قهوه اسیدی است و بدن شما را اسیدی می کند. اما کلسیم موجود در کره اسیدیته قهوه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. و در این زمینه بسیار پیشرفت خواهد کرد.

علاوه بر این ، CLA و اسیدهای بیوتیک موجود در کره و روغن نارگیل دارای خواص ضد التهابی هستند و برای کسانی که از التهاب مانند گاستریت رنج می برند ، مشخص شده است که قهوه دارای التهاب و تورم کمتری است.

Bolt Pro همچنین ویتامین E ، D و کلسیم را افزایش می دهد.

نکات کلیدی در استفاده از پروفسور بولت در رژیم کتوژنیک

برای افطار کردن بهتر است از پیچ و مهره استفاده کنید. (نباید در روزه داری گرسنه بمانید ، وقتی احساس گرسنگی می کنید وقت افطار است. و نگران نباشید که روزه شما به زودی افطار می شود. اگر درست رفتار کنید و درست غذا بخورید ، روزه شما طولانی خواهد شد) یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای خوردن سریع یک پیچ و مهره سریع انجام دهید. وقتی احساس گرسنگی شدید می کنید ، از پیچ و مهره استفاده کنید زیرا ساعت ها شما را گرسنه نمی کند.

در وعده غذایی بعدی هیچ غذای مفید و شیرینی در قلب شما وجود نخواهد داشت.

بهترین غذا برای خوردن چه زمانی است؟

آن را با صبحانه یا بعد از آن بخورید. بسیار اشتباه است به عنوان وعده دوم ، یا قبل از خواب. مصرف آن قبل از خواب به دلیل کافئین زیاد ، کیفیت خواب شما را کاهش می دهد.

بهترین زمان برای خوردن بولت پرو اولین وعده غذایی است ، به این معنی که وقتی از خواب بیدار می شوید احساس گرسنگی می کنید. و ما زمان خاصی را برای این کار تعیین نکرده ایم.

بهترین راه برای روزه گرفتن این است که مقادیر کمی غذا بخورید و غذای سرسخت بخورید زیرا باعث احساس سیری برای چندین ساعت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید