بینش موفقیت شما با دکتر. ریچارد شوستر


۴ نوامبر ۲۰۲۰

دکتر. ریچارد شوستر یک روانشناس بالینی، سخنران TEDx و مدیرعامل Your Success Insights است که به مصرف‌کنندگان، شرکت‌ها و ورزشکاران کمک می‌کند تا به بهترین عملکرد برسند. او همچنین مجری برنامه The Daily Helping with Dr. ریچارد شوستر: غذا برای مغز، دانش از کارشناسان، ابزارهایی برای برنده شدن در زندگی هستند که به طور منظم در بیش از ۱۵۰ کشور دانلود می شود. دکتر. تخصص بالینی و پادکست شوستر در نشریاتی مانند The Huffington Post، NBCNews.com، Men’s Health، Cosmopolitan و دیگران به نمایش گذاشته شده است. او همچنین رئیس Every Kid Rocks, Inc.، یک ۵۰۱c3 است که به مدارس کمک می کند خدمات درمانی را به کودکان ارائه دهند.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • ذهن آگاهی به من این امکان را می دهد که یک قدم به عقب بردارم. ابزارهای مشابهی وجود دارد که ما در درمان شناختی رفتاری استفاده می‌کنیم که به شما امکان می‌دهد یک تماشاگر عینی باشید تا با احساسات صحبت کنید و متوجه شوید که دنیا این کار را با شما انجام نمی‌دهد. این چیزی است که در حال رخ دادن است و شما انتخاب دارید که چگونه به آن پاسخ دهید.

افکاری در مورد تنفس

  • نفس کشیدن واقعا مهم است. تنفس کم عمق عالی نیست، این تنفس عمیق و دیافراگمی است… من این کار را هر روز انجام می دهم.
  • من یک تابلو درمانی با نور قرمز دارم که روی دیوارم آویزان است و هر روز بیست دقیقه جلوی آن چیز می ایستم و در این مدت تنفسم را انجام می دهم. بنابراین می‌توانم این دو را ترکیب کنم تا بدانم هر روز حداقل بیست دقیقه نفس عمیق می‌کشم.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • در دوران دبستان برای من این اتفاق افتاد. من با کودکانی که مورد آزار جسمی و جنسی قرار گرفته اند، زیاد کار کرده ام. ذهن آگاهی باعث توقف قلدری نمی شود. شما به عنوان یک والدین یا شما به عنوان یک قربانی باید نوعی اقدام برای توقف آن انجام دهید.

  • اگر تمرین تمرکز حواس داشته باشید، بهتر می توانید استرس ناشی از ظاهر را کنترل کنید.

  • [With mindfulness]، کمتر مستعد درونی کردن آنچه در مورد شما می شود خواهید بود.

اپیزودهای مرتبط

پیشنهاد ویژه

POWERS 2.0 یک ارزیابی جامع و پویا است که برای تسریع موفقیت شما در تجارت و زندگی طراحی شده است. نقاط قوت و موانع کلیدی را ارزیابی می کند. همچنین می تواند به شما کمک کند تعادل بین کار و زندگی خود را بهبود ببخشید و فوراً با یک راهنمای موفقیت شخصی جامع همراه است. برای دریافت رایگان ماه اول از کد کوپن “MindfulnessMode” استفاده کنید.

حامی ما

دست از مبارزه با مسائل ریشه ای مانند کاهش وزن، سیگار کشیدن، تجربیات دردناک بردارید. آیا دوست دارید استرس و اضطراب زندگی خود را کاهش دهید؟ هیپنوتیزم می تواند به شما کمک کند سریعتر و راحت تر از آنچه فکرش را می کردید به اهداف خود برسید. آیا تا به حال به هیپنوتراپیست شدن فکر کرده اید؟ مرکز هیپنوتیزم Cascade آموزش ارائه می دهد. www.CascadeHypnosisCenter.com

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر