تشکر از وزیر ارشاد برای حمایت بانک صادرات ایران از برگزاری نمایشگاه بین المللی کتابگزارش کردن خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، در تقدیرنامه محمدمهدی اسماعیلی خطاب به سید دی ایمانی مدیرعامل بانک صادرات ایران آمده است: رشد و ارتقای فرهنگ مکتوب کشور رسالتی است که نیازمند همکاری، دوستی است. و همدلی همه سازمان ها و نهادهای فرهنگی، در کشور فعال است و توجه به کتاب، پدیدآورندگان آثار و مخاطبان آن گام بلندی در راه شکوفایی و فرهنگ سازی است. توسعه.

همت عالی، تلاش شبانه روزی و حمایت بی‌تردید جنابعالی و همکاران با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و تجربیات خود میزبان صاحبان اصلی نشر مکتوب در کشور و خدمت به مردم کتاب دوست ایران اسلامی در سی و سومین کتاب بین‌المللی است. در نمایشگاه تهران و ایفای نقش ارزنده در حصول نتیجه اهداف این دوره از نمایشگاه تشویق اهالی فرهنگ و کتاب و بر جای گذاشتن برگ زرینی در خدمت مردم در خط مقدم دولت مردم بود.

بدینوسیله از زحمات جنابعلی و همکارانتان در عرصه فرهنگ و کتاب قدردانی و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون جنابعالی را خواستارم.

بانک صادرات ایران با شعار «بانک صادرات ایران، حامی یار مهربان» به عنوان بانک عامل و حامی سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با تجهیز شبکه گسترده خدمات بانکداری الکترونیک و اعطای کارت های بانکی و هدایای بانکی در اردیبهشت ماه سال جاری. و امسال نیز مانند گذشته از این نمایشگاه حمایت مالی شده است.

این بانک در سال های گذشته نیز از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برای ایفای مسئولیت اجتماعی خود حمایت کرد و بانک عامل این رویداد بزرگ فرهنگی بود.