تصاویر اصلی از کتب مذهبی مرکز به نمایش گذاشته شدگزارش کردن آژانس کتاب ایران(ابنا) به نقل از اداره کل روابط عمومی و روابط بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، این تصاویر از ۱۰ عنوان کتاب کانون نوشته سید مهدی شجاعی است.، محمود پورهاب و کلر ژوبرت، برگزیده شده و از امروز (سه شنبه) تا ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ بر روی دیوار گالری مرکز آثار فرهنگی هنری مرکز تهران در مقابل چشمان علاقمندان به هنر به نمایش گذاشته شده است. از تصویرسازی

هنرمندانی چون پرویز محلاتی، کمال طباطبایی، علیرضا گلدوزیان، هدی حدادی، محمد حسین سالواتسکی، مهنی طهابی، نرگس محمدی، سعید رزاقی و سیدمحمدمهدی طباطبایی تصویرگران این آثار هستند.

نمایشگاه آیات نورانی به مناسبت ایام سوگواری ماه محرم شامل مجموعه ۵۸ تصویر از ۱۰ عنوان کتاب مذهبی انتشارات کانون با عناوین «پیرترین دختر دنیا، «راهی که مانده»، «از احد به احد»، «باغی با لبخند»، «این صدای علی است»، «بهار کار یطراب»، «در جستجوی خدا»، وفادارترین دوست” “، “کلوچه های خدا” و “دعای موش کوچولو” E.

نمایشگاه آیات نور به همت اداره کل نظارت بر انتشارات کانون و با همکاری موزه ملی هنر و ادبیات کودک و نوجوان برگزار می شود.