جارد آنگازا می‌گوید ۲۰۸ تجربه آسیب‌زا می‌تواند منجر به تکه‌های رشد شود.


۱۷ آوریل ۲۰۱۷

جرد آنگازا یک انسان دوست، فیلسوف و فردی متفکر است. او توانایی شگفت انگیزی در ایجاد برندها، نوآوری، و تفکر خارج از چارچوب به عنوان راهی برای کمک به افراد و سازمان هایی که از صمیم قلب به آنها اعتقاد دارد دارد. و جرد واقعاً قلب دارد، فراتر از آن چیزی که اکثر ما می توانیم تصور کنیم. او عاشق بحث درباره آگاهی، فرهنگ و علم است. جارد مجری و خالق پادکست رادیویی Inipi است. مراسم Inipi نوعی لژ عرق است. یک مراسم پاکسازی لاکوتا، و یکی از هفت مناسک مقدس مردم لاکوتا. این مراسم باستانی و مقدس قوم لاکوتا است و از نسل های لاکوتا منتقل شده است. ما در مورد بشردوستی، علم، آگاهی، سیاست و فرهنگ زیاد صحبت می کنیم.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

  • لاو تزو و همچنین دخترم

تاثیر بر احساسات

  • من یک شخص پرشور هستم و همیشه همینطور بوده ام. بر این اساس، من با خشم و عصبانیت دست و پنجه نرم کرده ام. هوشیار بودن به من کمک کرد تا از آن کناره گیری کنم. افرادی مانند پما چودرون به من آموخته‌اند که طعمه را نگیرم و از آن خشم کنار بروم و آن را نکشم، آن را خفه نکنم، بلکه یاد بگیرم که آن را به عشق تبدیل کنم.

افکار در مورد تنفس

  • آره، [breathing has been part of my mindfulness] احتمالا بیشتر در سال گذشته من این شعار را در سر داشتم، واقعاً نمی دانم از کجا آمده است. این بود، “نفس خود را پیدا کنید”. با این مانترای دیگر که عمداً آن را جمع کردم، «در این سکون، من هستم» همراه شد. بنابراین «در سکون من نیز می‌توانم نفسم را پیدا کنم و آرام‌تر شوم». در حال حاضر مشغول تمرین شمارش نفس هایم در حال مدیتیشن هستم که بسیار کمک کرده است.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • من فکر نمی‌کنم که هرگز مستقیماً به معنای سنتی قلدر مورد آزار و اذیت قرار نگرفتم. با این حال، من گاهی به دلیل ماهیت خلاقم طرد شدم. به دلیل عدم موفقیت در مدرسه