جروم جانستون با گل دیرهنگام تاریخ ساز شد و کیلکو کیلماکود کروکس را از تخت خلع کرد و اولین عنوان قهرمانی تمام ایرلند را به دست آورد.


جروم جانستون یک گل را در وقت‌های اضافه در وقت‌های اضافه به خاک سپرد، زیرا کیلکو از مرگ برخاست تا برای اولین بار قهرمان باشگاه سراسر ایرلند SFC شود.

Kilmacud Crokes به نظر می رسد که طوفان را پشت سر گذاشته است زیرا آنها در نیمه دوم وقت اضافه با دو امتیاز پیش افتادند.

جروم جانستون در فینال باشگاهی بزرگسالان سراسر ایرلند با شکست کیلکو کیلماکود کروکس گلی دراماتیک در ثانیه آخر به ثمر رساند.

۲

جروم جانستون در فینال باشگاهی بزرگسالان سراسر ایرلند با شکست کیلکو کیلماکود کروکس گلی دراماتیک در ثانیه آخر به ثمر رساند.اعتبار: Sportsfile
کیلکو برای اولین بار در دومین فینال خود قهرمان باشگاه بزرگسالان سراسر ایرلند شد.

۲

کیلکو برای اولین بار در دومین فینال خود قهرمان باشگاه بزرگسالان سراسر ایرلند شد.اعتبار: Sportsfile

با گذشت ثانیه ها، کیلکو – که تنها حضور قبلی خود در فینال سراسر ایرلند را در وقت های اضافه در سال ۲۰۲۰ به کوروفین از دست داده بود – به یک معجزه نیاز داشت.

در دقیقه ۸۱ از تثلیث مقدس برادران جانستون – شیلین، رایان و جروم وارد شد.

شیلین با استفاده از کروکس که توپ را از دست داد، یک پاس زیبا در داخل به رایان داد که در جلوی دروازه بدون علامت بود.

شوت رایان به طرز درخشانی توسط سیان اوکانر روی خط مهار شد، اما ریباند به جانستون دیگر، جروم رسید، که یک گل تاریخ ساز را از فاصله نزدیک به ثمر رساند.

برای کروکس دلخراش بود اما برای کیلکو در مقابل ۱۷۱۱۷ نفر در کروک پارک شادی نامحدود بود.

نه تنها روزی بود که کیلکو به یک رویا پی برد، بلکه روزی بود که میکی موران بالاخره تمام ایرلند خود را به دست آورد. او چهار فینال قبلی تمام ایرلند را به عنوان سرمربی شکست داده بود – یکی با مایو، دو بار با اسلاتنیل و یکی با کیلکو.

بیشترین خوانده شده در فوتبال GAA

در سخنرانی پذیرش او، کانر لاورتی، کاپیتان مشترک کیلکو، یک تماس دوست داشتنی داشت که موران را از پله های جایگاه هوگان فراخواند تا به او و آیدان براناگان روی سکو بپیوندد.

و با این حال، در بیشتر اوقات عصر، دیدن کسی از کیلکو که روی سکو ایستاده بود، سخت بود.

آنها در نیمه اول ضعیف بودند، در مالکیت توپ آهسته و پرمشغله بودند، به اندازه کافی در زمین فشار نمی آوردند و زمانی که با شوت های بد ترکیب می شد – ۷ فاصله نیمه اول – کیلکو خوش شانس بود که در نیمه اول تنها ۶ فاصله داشت، ۰-۸. به ۰-۲.

کریگ دیاس برای کروکس در میانه میدان فوق العاده بود و در دقیقه سوم نیمه دوم تنها چند سانتی متر با خلاصی قهرمانانه مایسل رونی از خط دروازه فاصله داشت.

و ۱۲ دقیقه بعد شانس با کیلکو همراه بود که گل ابتدایی بازی را به ثمر رساندند.

KIL-PHEW

ضربه کمتر از ۴۵ توسط نایل کین دروازه بان کیلکو به طور خطرناکی وارد میدان کیلماکود شد و با دست دراز شده راس مک گوان به دروازه خودی هدایت شد و ۰-۹ به ۱-۴ شد.

ناگهان، بازی‌ای که تا حد زیادی توسط کروکس کنترل و مدیریت می‌شد، دیوانه‌تر شد. لاورتی یک امتیاز اضافه کرد تا حداقل بین دو طرف باقی بماند.

اما کروکس در طول آن طلسم از اکولایزر جلوگیری کرد. درعوض، ساب اوکانر در دقیقه ۵۴ مهارت بسیار خوبی را به نمایش گذاشت و تنها امتیاز دوم خود را در نیمه، ۰-۱۰ به ۱-۵ به گل رساند. کیلکو از پذیرش شکست امتناع کرد. پل دولین چند ثانیه بعد به یک ضربه آزاد اشاره کرد و در آخرین دقیقه از زمان عادی بازی را از بازی عبور داد و بازی را به وقت اضافه ۱-۷ به ۰-۱۰ فرستاد.

هر کدام فقط یک امتیاز قبل از برگشت به دست آوردند، اما در وقت اضافه دوم، کروکس به نظر می رسید که شتاب بیشتری داشته باشد. ابتدا، کالوم پیرسون زیر مجموعه، قبل از اینکه روی یک نقطه از سمت چپ خود تاب بخورد، یک ساختگی درخشان به نایل برانگان فروخت.

سپس در دقیقه ۷۸، به نظر می رسید که اوکانر بازی را برای کروکس برنده شده است، زیرا او روی یک ضربه آزاد شلیک کرد تا آنها دو امتیاز برتری داشته باشند.

درام بالا

اما درست زمانی که بازی وارد زمان مصدومیت شد، دروازه بان کروکس، کانور فریس، با عجله بیرون آمد تا به هم تیمی هایش یک گزینه اضافی بدهد – فقط برای دور زدن او از بیرون نزدیک ایستگاه هوگان بین خطوط ۲۰ و ۴۵ متر تا آرون براناگان را در میانه میدان پیدا کند. میدان

هنگامی که کروکس برای محافظت از دروازه خود تلاش می کرد، پاس شیلین جانستون دروازه عقب را باز کرد.

در نهایت توپ در دستان جروم جانستون قرار گرفت و او لحظه ای را به دست آورد که اکنون هرگز در کیلکو فراموش نخواهد شد.

KILCOO: N کین; N Branagan، R McEvoy، Aaron Branagan; ام رونی، داریل براناگان، یوجین براناگان؛ دی وارد، مورگان; شیلین جانستون، جروم جانستون ۱-۱، سی دوچرتی; پی دولین ۰-۴، ۳f، رایان جانستون، سی لاورتی ۰-۲. بازیکنان زیرمجموعه: آنتونی مورگان ۰-۱ برای رایان جانستون ۳۵ دقیقه؛ آیدان برانگان برای آرون مورگان ۴۷; R Johnston برای Shealin Johnston 58; شیلین جانستون برای رونی ۷۰; جی کلارک برای Docherty 77; اس اگ مک کاسکر برای جی جانستون ۸۲
(OG برای کیلکو: R McGowan 1-0).

KILMACUD CROKES: C Ferris; M Mullin، D O’Brien، R McGowan; مک گوان ۰-۱، آر اوکارول، سی اوشی؛ بی شولین، سی دیاس ۰-۲; جونز، دی مولین ۰-۲، ۱ متر، اس هوران ۰-۲؛ اچ کنی، اس کانینگهام ۰-۱ متر، تی فاکس ۰-۱f. نفرات: سی اوکانر ۰-۳، ۲f برای فاکس ۴۴ دقیقه. یک کویین برای جونز ۵۵; سی پیرسون ۰-۱ برای کنی ۵۵; سی کیسی برای هوران ۵۵; سی کینزلا برای دیاس ۶۱; تی کلنسی برای ام مولین فوت; جونز برای آر مک گوان ۶۶; M O’Leary برای Cunnigham 70; اس هوران برای دی مولین ۷۰.

مراجعه کنید: اس هرسون (تایرون).رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر