جک برن اصرار دارد که بازیکنان لیگ ایرلند می‌توانند با ایجاد موفقیت بین‌المللی با ایرلند از او الگو بگیرند


JACK BYRNE اصرار دارد که بازیکنان بیشتری می توانند راه او را دنبال کنند و بین المللی داخلی شوند.

بازیساز شامروک روورز وقتی در سال ۲۰۱۹ زیر نظر میک مک کارتی بازی کرد و در بازی دوستانه مقابل بلغارستان از روی نیمکت پاس گل داد، پانصدمین بازیکن ملی پوش ایرلند شد.

قبل از حضور در فیلم The Boys in Green

۱

قبل از حضور در فیلم The Boys in Green

بیرن در بازی مقابل ولز در لیگ ملت ها زیر نظر استفن کنی به میدان رفت و به اولین بازیکن خانگی در ۳۵ سال اخیر تبدیل شد که در یک بازی رقابتی بازی می کند.

او فوتبال سطح بالایی را در هلند با کامبور و اسکاتلند با کیلمارناک بازی کرد، اما تنها پس از پیوند با استفن بردلی در روورز، به استراحت ملی خود دست یافت.

و با دیدن هم تیمی های هوپس، گراهام برک، آرون مک انف – که اکنون در هارتز است – و دنی ماندرویو مسیر او را دنبال می کنند، احساس می کند لیگ سکوی پرتاب ایده آل برای بازیکنان است.

بیرن – پس از یک دوره کوتاه حضور در قبرس با آپوئل به تالاخت بازگشت – گفت: “من یک ملی پوش ایرلندی هستم و اولین بازی ملی خود را در این لیگ انجام دادم.

من در لیگ برتر هلند بازی کرده ام، در لیگ برتر قبرس بازی کرده ام، در لیگ برتر در اسکاتلند بازی کرده ام.

“اینجا درستش کردم”

من در چمپیونشیپ و لیگ یک در بریتانیا بازی کرده‌ام و اولین بازی ملی‌ام را زمانی که در لیگ برتر هلند بازی می‌کردم، مثلاً در ۱۹ سالگی، انجام ندادم.

زمانی که اینجا در Shamrock Rovers بودم موفق شدم.

بنابراین من پتانسیل را می بینم و فرصت هایی را می بینم که این لیگ می تواند به شما بدهد.

“رسانه ها در هر بازی حضور دارند. سرمربی بین المللی در بسیاری از بازی ها حضور خواهد داشت، بدیهی است که او سابقه لیگ ایرلند را دارد، بنابراین فکر می کنم استفن متوجه فشار مورد نیازش در اینجا شده است.”

و در حالی که بیرن احساس می کند استعدادهای لیگ در حال ارائه محصول عالی در زمین هستند، او می گوید که به بهبود زیرساخت ها نیاز است.

بیرن – آماده شدن برای دربی دوبلین فردا با بوهمیانس در تالاگ – اضافه کرد: “اگر استفن کنی به مدیریت منچستریونایتد در لیگ برتر یا هر چیز دیگری ادامه دهد و ما یک مربی بین المللی دیگر از نروژ یا فنلاند بگیریم، اگر او انتظار دارد که لیگ ما در لیگ برتر باشد. سطح لیگ های برتر اسکاندیناوی، او اشتباه می کند.

من به جای آن صحبت خواهم کرد زیرا فکر می‌کنم صدای کمی دارم که مردم ممکن است به من گوش دهند، زیرا من در بازی خوب عمل کرده‌ام، اما این به من مربوط نیست.

این در مورد آن چیزی است که بعد از من می آید، زیرا واقعاً در چند سال گذشته چیز زیادی برای صحبت در مورد آن وجود نداشته است.

این چیزی است که در آینده می آید و یک فرصت خوب برای چیزهای بعدی وجود دارد.

اگر بتوانیم ساختار مناسب را در جای خود داشته باشیم، کمک خواهد کرد.»

تورنمنت پنج جانبه

بیرن در مراسم افتتاحیه مسابقات Elite Fives در دوبلین صحبت می کرد.

این یک تورنمنت پنج نفره است که با اختلاف ۱۶۰ تیم طی سه روز در AUL در دوبلین با یک گلدان ۶۰۰۰۰ یورویی رقابت خواهند کرد.

برندگان یک جایزه ۵۰۰۰۰ یورویی خواهند داشت و فینالیست های بازنده ۱۰۰۰۰ یورو جمع آوری می کنند زیرا بهترین تیم های کوچک کشور برای پول کلان بازی می کنند.

بیرن می‌گوید این مسابقه‌ای است که او دوست داشت در حین بزرگ شدن در شهر داخلی دوبلین در آن بازی کند.

این بازیکن ۲۵ ساله در ۱۶ سالگی به منچسترسیتی نقل مکان کرد اما پیشرفت او در خیابان های بالیبو و فراتر از آن آغاز شد.

ایده آل بود

برن افزود: “من در مسابقاتی در مرکز مهارت لارکین و آپارتمان های خیابان هاردویک بازی کردم که ممکن بود جایزه کوچکی برای برندگان در نظر گرفته شود.

«اگر الان بزرگ می‌شدم، دوست داشتم در این مسابقه شرکت کنم. یک جایزه شگفت انگیز در پایان آن وجود دارد.

حق لاف زدن واقعی برای برندگان وجود دارد، به خصوص برای باشگاه های خردسال، اما امکان تشکیل تیم برای بچه های شهر نیز وجود دارد، زیرا آنها شهرت زیادی برای بازی در تیم های پنج نفره دارند.

من قبلاً چند پسر را در شهر می شناسم که می خواهند وارد یک تیم شوند.