حدود ۵۰ شهروند ایرلندی که در سفارت اوکراین در اوکراین ثبت نام کرده اند به عنوان ایرلندی درخواست شد که “فورا” در بحبوحه تنش های روسیه، سفارت را ترک کنند.


وزارت امور خارجه تایید کرده است که حدود ۵۰ شهروند ایرلندی در سفارت خود در کیف ثبت نام کرده اند.

و تعدادی دیگر علیرغم توصیه های به روز شده ای که عصر دیروز صادر شد و از مردم ایرلندی خواسته بود به اوکراین سفر نکنند و “فورا” را ترک کنند، تمایل خود را برای سفر به اوکراین برای درمان پزشکی نشان داده اند.

وزارت امور خارجه سایمون کاونی توصیه های به روز رسانی کرده است

۴

وزارت امور خارجه سایمون کاونی توصیه های به روز رسانی کرده است
وزارت امور خارجه از هرگونه سفر به اوکراین جلوگیری کرده و از شهروندان ایرلندی که در حال حاضر در اوکراین هستند خواسته است فوراً این کشور را ترک کنند

۴

وزارت امور خارجه توصیه کرده است از هرگونه سفر به اوکراین خودداری شود و از شهروندان ایرلندی که در حال حاضر در اوکراین هستند خواسته است فوراً این کشور را ترک کنند

توصیه های به روز شده در حالی منتشر می شود که نگرانی ها مبنی بر اینکه ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه می تواند در روزهای آینده دستور حمله به روسیه را صادر کند، افزایش می یابد.

صبح امروز، یک پرواز رایان ایر فرودگاه دوبلین را به مقصد کیف ترک کرد و اکثریت قریب به اتفاق ۱۳۱ نفری که در این پرواز رزرو شده بودند، حاضر شدند و سفر را انجام دادند.

در حال حاضر، والدین ایرلندی ۱۴ نوزادی که قرار است از رحم جایگزین به دنیا بیایند، در حال بررسی گزینه های خود هستند.

حمایت از شهروندان ایرلندی

مری سیری کرنی، سناتور فاین گائل، با این خانواده‌ها در ارتباط بوده و گفته است که از آنها خواسته است تا با کلینیک‌ها و آژانس‌هایی که در اوکراین با آنها سروکار داشته‌اند تماس بگیرند تا ببینند چه ترتیبی می‌توان برای مراقبت از نوزاد در نظر گرفت تا زمانی که آنها بتوانند. مسافرت رفتن.

در همین حال وزیر امور خارجه گفت که شب گذشته با سفیر ایرلند در کیف صحبت کرده است.

سایمون کاونی گفت: “شب گذشته با سفیر ما در کیف صحبت کردم. او تیم کوچک اما موثری را رهبری می کند و همچنان در حال انجام یک کار مهم در حمایت از شهروندان ایرلندی است.

بیشترین خوانده شده در The Irish Sun

“توصیه به شهروندان ایرلندی این است که اوکراین را ترک کنند. ما به همکاری با شرکای اتحادیه اروپا ادامه می دهیم و مردم را به روز می کنیم.”

وزارت امور خارجه دیروز در بیانیه ای اعلام کرد: در پی رایزنی های فشرده شبانه و صبح امروز با شرکای اتحادیه اروپا در کیف و بروکسل و سایر شرکا، وزارت امور خارجه توصیه های سفر به اوکراین را ارتقا داده است.

“ما توصیه می کنیم از هرگونه سفر به اوکراین خودداری کنید و از شهروندانی که در حال حاضر در اوکراین هستند می خواهیم که فوراً با وسایل تجاری این کشور را ترک کنند. توصیه های سفر به روز شده در dfa.ie/travel است.

“هر شهروند ایرلندی که نیاز به کمک اضطراری کنسولی دارد باید با وزارت امور خارجه با شماره +۳۵۳ ۱ ۴۰۸۲۰۰۰ تماس بگیرد.”

این وزارتخانه افزود که این توصیه ها “در حال بررسی خواهد بود”.

نظامیان اوکراینی در رزمایش شرکت می کنند

۴

نظامیان اوکراینی در رزمایش شرکت می کنند
سربازان اوکراینی در خیابان های کیف در حالی که تنش ها بر سر تهاجم روسیه ایجاد می شود

۴

سربازان اوکراینی در خیابان‌های کیف با افزایش تنش‌ها بر سر تهاجم روسیهرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر