حضور مصطفی رحماندوست در انجمن ادبی فرهنگسرج هاورانگزارش کردن آژانس کتاب ایران(ابنابه گزارش روابط عمومی فرهنگسراج هاوران، مهمان این هفته شاعر و نویسنده برجسته کشور مصطفی رحماندوست است.

اجتماعی کتاب فرهنگسرای خاوران هر هفته با حضور دوستداران کتاب برگزار می شود. این نمایشگاه کتاب فرصتی است تا مخاطبان علاقه مند به حوزه کتاب و کتابخوانی از نزدیک با نویسندگان و افراد فعال در حوزه کتاب گفتگو کنند و مشکلات خود را در حوزه کتاب مطرح کنند.

پاتوق کتاب تاکنون میزبان نویسندگان و فعالان کتابی چون احمد ابوالفتحی، مالک شجاعی جشوگانی، حمید سلیمی، الهام فلاح، سمانه احمدی و محیا ساعدی بوده است. باشگاه کتاب فرهنگسراج کواران این هفته میزبان مصطفی رحماندوست شاعر و نویسنده کودک و نوجوان است.

یکشنبه (۱۸ مرداد) ساعت ۱۷:۰۰ با حضور مصطفی رحماندوست، باشگاه کتاب فرهنگسرج کاوران با ارائه مجریان، مرتضی پرنیان و مهسا شمسیان با موضوع شعر و ادبیات کودک و نوجوان برگزار می شود.

علاقه مندانی که امکان حضور در این برنامه را ندارند می توانند از طریق صفحه مجازی کتابخانه خاوران برنامه را به صورت زنده دنبال کنند. همچنین برای حضور می توانید به آدرس، خیابان هاوران، هاوران فرهنگسرا مراجعه نمایید.