رژیم لاغری سریع

حضور ۲۷ ناشر استان آذربایجان‌غربی در نمایشگاه کتاب تهران


حضور 27 ناشر استان آذربایجان‌غربی در نمایشگاه کتاب تهران
علیرضا نوروزی، مدیر کل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان‌غربی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) درآذربایجان‌غربی، گفت: ۲۷ ناشر از سطح استان  آذربایجان‌غربی در نمایشگاه کتاب تهران حضور خواهند داشت که از این تعداد ۹ ناشر به‌صورت فیزیکی و حضوری در مصلی تهران و ۱۸ ناشر بصورت مجازی در این نمایشگاه شرکت می‌کنند.

 

وی افزود: کتاب‌های تولید شده از سال ۹۷ در نمایشگاه فیزیکی و حضوری و کتاب‌های سال ۹۱ در قالب مجازی ارائه خواهند شد.

 

نوروزی با بیان اینکه زمان برگزاری نمایشگاه از ۲۱ بصورت یک هفته تا ۳۱ ادریبهشت ماه سال‌جاری برگزار می‌شود، ادامه داد: ساعات کار نمایشگاه فیزیکی یکسره از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۸ شب خواهد بود.

 

مدیر کل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان‌غربی افزود: بن الکترونیکی در سایت tibf برای دانشجویان تا سقف ۳۵۰ هزار تومان و اعضای هیئت علمی ۶۰۰ هزار تومان می‌باشد.

وی گفت: به اصحاب قلمی که در سایت خانه کتاب و ادبیات ایران ثبت نام نمودند چنانچه تعداد ۵ عنوان کتاب در سایت ثبت شده داشته باشند یارانه حمایتی خرید متاب در کارت ملی‌شان به ارزش ۲۵۰ هزار تومان شارژ خواهد شد و این یارانه فقط در ایام نمایشگاه قابل استفاده خواهد بود.

مدیر کل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان‌غربی افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد استان در ۲۷‌ام اردیبهشت در محل نمایشگاه کتاب تهران برنامه‌های فرهنگی و هنری با اصحاب قلم برگزار خواهد کرد.