حفظ انقلاب و نظام خط قرمز استبر اساس این گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در لرستان جمعی از جامعه فرهنگ، هنر و رسانه استان لرستان با صدور بیانیه ای اقدام تروریستی اخیر در حرم مطهر شاهچراغ را محکوم کردند.

متن بیانیه به شرح زیر است:

آل عمران ۱۶۹: «وَ مَا تَشْتُوا الْمُوتَ الَّذِینَ فِی اللَّهِ إِلَّا أَمْرَعُونُمْ بِرَبِّهِمْ وَ رَزِقُونَ».

حمله وحشیانه گروه تروریستی داعش به حرم حضرت شاهچراغ بار دیگر وحشی گری این طاغوت تکفیری را نشان داد که اجازه کشتار بی گناهان و زنان و کودکان را داد و استکبار جهانی با تقویت و حمایت از آنان تلاش کرد بین مسلمانان اختلافات مذهبی ایجاد کند تا از این طریق بتوانند به اهداف شوم خود برسند.

اهالی فرهنگ، هنر و رسانه استان لرستان با محکومیت حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ شیراز و ابراز همدردی با خانواده های داغدار شهدا و شفای عاجل مجروحان این حادثه را اعلام می داریم. تجاوز به نظام و انقلاب ماست و انزجار خود را از اقدامات یاغیان و فتنه گران اعلام می داریم و به همکاران خود از جمله هنرمندانی که بدون تحلیل و آگاهی در فضای مجازی منفعلانه و در راستای اهداف دشمن حرکت می کنند تذکر و هشدار می دهیم. خطوط خود را از این تحرکات مخرب علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جدا کنید.

ضمن حمایت از نیروهای انتظامی و امنیتی که خون آنها را مدیون آسایش و امنیت جامعه هستیم، از دست اندرکاران و قانونگذاران می خواهیم با آرامش دل دردمند مردم عزیز ایران، برخورد جدی با عوامل داخلی و خارجی داشته باشند. این حرکت تروریستی و پیاده نظام داعش، برای عبرت دادن به آنها، دشمن این سرزمین مقدس باشید.»