«حلقه ادبی پانجوره» پس از ۲ سال وقفه بازگشایی می شودگزارش کردن خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) نخستین ویژه برنامه از سلسله نشست های «حلقه ادبی بر پنجره» پس از دو سال وقفه به دلیل شیوع ویروس کرونا در فرهنگسرای «اندیشه» به فعالیت خود ادامه می دهد.

حلقه ادبی پنجره یکی از گروه های ادبی است که توسط سید حمیدرضا برکی شاعر نامی کشور در شهرستان کوم تأسیس شده و فعالیت های ادبی مختلفی را انجام می دهد. این حلقه ادبی از بدو تأسیس تاکنون جلسات مستمری را با حضور سید حمیدرضا برکی و سیدمحمدجواد شرافت در ۲ شهر قم و تهران برگزار کرده و محفلی برای شعرخوانی شاعران جوان فراهم می کند.

در این جلسات عمومی علاقه مندان و شاعران جدید می توانند اشعار خود را در سبک های مختلف به ویژه اشعار آئینی ارائه کنند که توسط ۲ شاعر حاضر در جلسه بررسی می شود.
همزمان با شیوع ویروس کرونا و به دلایل بهداشتی، حلقه ادبی پنجره تعطیل شد، اما پس از گذشت ۲ سال و با درخواست های مستمر علاقمندان و نظارت فرهنگسرای اندیشه، دور جدید این نشست ها برگزار شد. در این فرهنگسرا ادامه خواهد داشت تا علاقه مندان و شاعران جوان بتوانند آثار خود را به اشتراک بگذارند.در یک گردهمایی بزرگ همدیگر را بخوانید و نقد کنید.

نخستین نشست دور جدید «حلقه ادبی پانگر» شنبه ۱۰ مرداد ساعت ۱۸ با حضور سید حمیدرضا برکی و سید محمد جواد شرافت در فرهنگسرای اندیشه برگزار می شود. لذا از شاعران جوان دعوت می شود در این نشست آثار خود را برای مطالعه آماده کنند. شعرخوانی شاعران ممتاز حاضر در نشست، پایان برنامه های این محفل ادبی خواهد بود.