خانه تغذیه سفر مشاوره تغذیه در خانه رژیم غذایی اینترنتی | متخصص تغذیه و رژیم درمانی بالینی


سفر تغذیه در خانه

در برخی موارد ، به دلیل مشکلات جسمی ، فرد نمی تواند به مطب متخصص تغذیه مراجعه کند ، بنابراین ممکن است. سفر تغذیه در خانه ، و از توصیه های تغذیه استفاده کنید.

سفر تغذیه در خانه

در، درب سفر تغذیه در خانه من متخصص تغذیه برای مشورت و ارزیابی وضعیت بیمار به بیمار مراجعه می کند و با توجه به شرایط رژیم مناسب را برای بیمار آماده می کند و در پایان هر دوره برای بررسی روند بهبود و تغییر رژیم غذایی ، بیمار بیمار می آید به خانه برای ملاقات با او

نکاتی در مورد رژیم درمانی

  • یکی متخصص تغذیه من به هیچ وجه نمی خواهم به مادر توصیه کنم که منفعل باشد. بلکه رژیم غذایی بر اساس رژیم غذایی است که توسط کل خانواده استفاده می شود و آنها به ترتیب خاصی تنظیم می شوند.
  • با برنامه رژیم غذایی و بدون استفاده از داروهای شیمیایی و تثبیت دوره درمان ، می توانید کاهش وزن را تضمین کنید.
  • به خاطر داشته باشید که اگر رژیم غذایی خود را توسط متخصص تغذیه تنظیم کنید ، ضعیف نخواهید شد و مشکلات پوستی یا ریزش مو نخواهید داشت.
  • در رژیم درمانی ، مشکلاتی مانند اضافه وزن ، مشکلات معده ، سوء تغذیه و غیره بهبود می یابد.

نقش متخصص تغذیه در سلامتی

  • خوب است بدانید که تغذیه تأثیر بسزایی در حفظ سلامتی دارد. بنابراین برای سلامتی بهتر است با یک متخصص تغذیه مشورت کنید تا او بتواند بر اساس تحصیلات و سابقه کاری شما ، رژیم روزانه شما را راهنمایی کند.
  • گاهی اوقات بیماری هایی که از آن رنج می برید به دلیل عادات بد غذایی است که می توانید با بازیابی سلامتی آنها را درمان کنید.
  • همچنین ، تغذیه مناسب در کودکان ، باعث پیشرفت بهتر آنها و افزایش هوش کودکان می شود ، بنابراین با مشورت یکی از آنها متخصص تغذیه خوب ، شما می توانید بهترین و سالم ترین غذا را برای فرزندان خود تهیه کنید.

انتخاب بهترین متخصص تغذیه

برای انتخاب یک متخصص تغذیه خوب ، می توانید از دوستان بپرسید یا بهترین متخصص تغذیه را در Google جستجو کنید.

هنگامی که لیستی از بهترین متخصصان تغذیه که مشاوره تغذیه را در خانه ارائه می دهند و به آنها مراجعه می کنید تهیه کردید ، درباره آنها تحقیق کنید ، سپس با بهترین آنها صحبت کنید و از آنها بخواهید به خانه شما بیایند.

اطمینان حاصل کنید که در طول ویزیت تمام مشکلات و درخواست های خود را با متخصص تغذیه در میان بگذارید تا او بتواند شما را به درستی راهنمایی کند.

رژیم اینترنتی

ما می گوییم در برخی موارد ، زیرا متخصص تغذیه برای ویزیت به خانه نمی رود و شخص نمی تواند خود به مطب برود ، می تواند از رژیم غذایی اینترنتی استفاده کند.

در رژیم غذایی آنلاین ، فرد تمام مشکلات و اطلاعات شامل سن ، قد و … را برای بهترین متخصص تغذیه ارسال می کند و پس از بررسی اطلاعات ارسال شده توسط شما ، برنامه رژیم غذایی مناسب را برای شما تهیه و ارسال می کند و برای شما مفید خواهد بود. به دنبال. روند. پیگیری.

دکتر مهدی شادنوش یکی از متخصصان تغذیه است که توصیه می کند تغذیه در منزل ، رژیم اینترنتی ، کاهش وزن تضمینی و حرکتی ، رژیم درمانی و غیره به بیمارانش

سفر تغذیه در خانه

با افزایش سن ، نیازهای تغذیه ای ما و اشتهای ما نیز تغییر می کند. افراد مسن کمتر غذا می خورند و به کالری کمتری نیاز دارند. با این حال ، جنبه های دیگر رژیم غذایی ، مانند ویتامین ، سطح مواد معدنی و غذاهایی که ممکن است برای افراد مسن خطرناک باشد ، باید مورد توجه قرار گیرد.

سالمندی سنی است که در آن نباید در مورد غذا و نوشیدنی سخت گیری کرد. نکته مهم این است که افراد مسن باید به اندازه کافی غذا بخورند و در صورت لزوم مکمل مصرف کنند.

اطمینان از این امر یکی از نکات کلیدی ارائه خدمات تغذیه تغذیه خانگی است. بنابراین ، به دلیل ناتوانی برخی افراد مسن در مراجعه به متخصص تغذیه برای دریافت دستورالعمل های صحیح تغذیه ، این خدمات شخصاً توسط متخصص تغذیه در خانه ارائه می شود. تغذیه یک فرایند مهم در طول روز است و ساختار اساسی مراقبت روزانه از خانه را تشکیل می دهد.

مواد مغذی رایج برای سالمندان

در سنین بالا ، نیاز به انرژی به دلیل کاهش میزان متابولیسم پایه و کاهش سطح فعالیت بدنی کاهش می یابد.

از آنجا که مواد مغذی تمرکز عمده ای برای افراد مسن است ، باید به برخی از پزشکان اجازه داده شود که مصرف برخی غذاها را محدود کنند. این بدان معناست که سه وعده غذایی در روز تنها راه ایده آل برای یک فرد نیست و اگر می خواهید پنج وعده غذایی کوچکتر یا حتی یک وعده در روز بخورید ، کافی است.

همچنین به افراد مسن توصیه می شود روزانه مکمل حاوی 10 میلی گرم ویتامین D مصرف کنند. مولتی ویتامین ها مورد نیاز نیستند و به دلیل عدم وجود سنگ در کلیه به دلیل عدم فعالیت در سنین بالا توصیه نمی شوند. به عنوان یک قاعده کلی ، غذا باید خوشمزه ، لذت بخش ، آسان برای خوردن و بدون استرس باشد و میزان انرژی و مواد مغذی مورد نیاز را تأمین کند.

از دست دادن اشتها و سوء تغذیه

مطالعات نشان می دهد که افراد مسن در شرایط خاصی زندگی می کنند و بیشتر از سوء تغذیه رنج می برند. این مشکل ناشی از نظارت ناکافی ، مشغله زیاد خانواده هنگام تغذیه سالمندان و عدم وجود منوی غذایی هنگام تغذیه است.

یکی از بزرگترین مزایای انتخاب متخصص تغذیه در منزل توسط متخصص تغذیه این است که می توان مشکلات تغذیه ای را کنترل و مدیریت کرد.

علاوه بر این ، مشکلات جسمی و روحی نیز می تواند منجر به کاهش اشتها و سوء تغذیه شود. در این موارد ، متخصصان تغذیه ابتدا تأمین انرژی و سپس تغذیه را توصیه می کنند. اگر یک فرد مسن از خوردن یک تکه کیک لذت می برد و دوست ندارد تمام وعده غذایی را بخورد ، ترجیح می دهد به جای خوردن یک تکه کیک ، اصلاً چیزی نخورد.

اطمینان از تأمین نیازهای سلامتی با مواد مغذی

گاهی اوقات والدین یا اعضای خانواده بزرگتر شما که برای شما عزیز هستند ، مشکلات سلامتی دارند که بر نحوه غذا خوردن و غذایی که می خورید تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، یک فرد مبتلا به دیابت باید به طور منظم وعده های غذایی کوچک بخورد و مصرف قند را محدود کند.

حساسیت غذایی در افراد مسن نادر است. اما از آنجا که خوردن برخی غذاها مانند تخم مرغ و گوشت برای آنها مشکل است ، کمبود آهن و میزان ویتامین B12 در افراد مسن بیشتر مشاهده می شود.

چه موقع ویزیت تغذیه باید انجام شود؟

ویزیت های تغذیه می تواند در زمان های مختلف مفید باشد. گاهی اوقات یک بازدید کوچک برای ایجاد یک تغییر بزرگ کافی است. اما گاهی خانواده ها تصمیم می گیرند این سفرها را بیشتر برای یکی از اعضای بزرگتر خانواده انجام دهند.

بهترین راه برای رسیدن به خانه تغذیه چیست؟

می توانید از خدمات متخصص تغذیه در منزل خود برای ملاقات با یکی از اعضای سالخورده خانواده استفاده کنید. بدون شک ، این تصمیم مناسب ترین راه حل برای شما و اعضای بزرگتر خانواده شما است.

سفر تغذیه در خانه

هزینه مراجعه به متخصص تغذیه چقدر است؟

هزینه سفر تغذیه در خانه با مطب و آنلاین متفاوت است و توسط عوامل زیادی از جمله مشکلات شما ، روش های درمانی و غیره تعیین می شود.

لطفاً توجه داشته باشید که برای انتخاب یک متخصص تغذیه خوب ، مراقب باشید و ابتدا در مورد آن تحقیق کنید.

برای انتخاب متخصص امروز و مشاوره تغذیه خوب ، راه های مختلفی وجود دارد ، مانند جستجوی Google یا پرسیدن دوستان و آشنایان.

دیدگاهتان را بنویسید