خانواده نوجوان ۱۳ ساله کورک که بر اثر برخورد با کامیون جان خود را از دست داد، هیچ گونه سوء نیتی نسبت به راننده ندارند، تحقیقات می شنود.


خانواده یک نوجوان ۱۳ ساله که هنگام عبور از جاده بر اثر برخورد با یک کامیون جان خود را از دست داد، در بازجویی گفتند که هیچ گونه اراده بدی نسبت به راننده نداشتند.

بستگان دانش آموز سال اول جیمی هورگان، که یک روز پس از تولد ۱۳ سالگی خود درگذشت، بر این باور بودند که این حادثه یک تصادف غم انگیز بوده است.

جیمی هورگان که یک روز بعد از تولد 13 سالگی اش درگذشت

۱

جیمی هورگان که یک روز بعد از تولد ۱۳ سالگی اش درگذشت

به تحقیقات پزشکی قانونی شهر کورک گفته شد که والدین جیمی بیش از ۸۰۰۰۰ یورو برای بیمارستان دانشگاه مرسی جمع آوری کرده اند، جایی که او در پی حادثه در نوامبر ۲۰۲۰ تحت مراقبت قرار گرفت.

پزشک قانونی فیلیپ کامین گفت که مردم اغلب در مورد غمگین و دشوار بودن شغل او اظهار نظر می کنند، اما او نه تنها از رفتار خانواده جیمی بلکه از رفتار راننده کامیون در پس از فاجعه دلگرم شده است.

او گفت که شنیدن اینکه ارنست هورگان، پدر جیمی، روز بعد از تصادف به محل کار راننده کامیون، نایل مورفی، زنگ زد تا به او بگوید خانواده به هیچ وجه او را برای مرگ پسرشان مقصر نمی دانند، خوشحال کننده بود.

آقای مورفی و همسرش پس از این حادثه غم انگیز به خانواده هورگان نامه نوشتند.

دانش‌آموز سال اول کالج برادران Presentation در کورک (PBC) در پی برخورد با یک کامیون در Prospect Row در مرکز شهر در حدود ساعت ۳:۳۰ بعد از ظهر ۱۷ نوامبر ۲۰۲۰ جان باخت.

او تازه مدرسه اش را ترک کرده بود و در حال عبور از جاده بود تا با پدربزرگش ملاقات کند که فاجعه ای رخ داد.

بیشترین خوانده شده در The Irish Sun

پدربزرگش بری کورکوران هنگامی که روی زمین دراز کشیده بود دست او را گرفت و پرستارانی که در حال عبور بودند به کمک این جوان شتافتند، قبل از اینکه او به MUH منتقل شود و در آنجا جان باخت.

دکتر مارگارت بولستر، دستیار پاتولوژیست ایالتی، که این آزمایش را انجام داد، گفت که جیمی بر اثر ترومای پلی تروما و جراحات ناشی از ضربات ناشی از یک تصادف جاده ای جان باخت.

او تاکید کرد که او فورا می مرد و رنج نمی برد.

به وضوح ناراحت است

نایل مورفی، راننده کامیون گفت تا زمانی که پاهای خود را در چرخ‌های عقب کامیون خود ندید، متوجه نشد که تصادفی رخ داده است.

هنگامی که به تحقیق گفت که او یک راننده باتجربه است که تمام آینه های خود را در آن روز صبح چک کرده بود، به وضوح ناراحت شد.

در تحقیقات شنیده شد که یکی از آینه‌های او مکان مناسبی نبود، اما بازپرس پزشکی قانونی گاردا ری سوینی گفت حتی اگر کاملا تنظیم شده باشد، هیچ تضمینی وجود ندارد که تصادف رخ نمی‌دهد.

گاردا سوینی گفته بود که اگر یک مانع در گوشه ای که تصادف رخ داده باشد، کمک کننده خواهد بود، زیرا به طور سنتی محلی است که مردم به جای پایین آمدن به گذرگاه عابر پیاده، یک مسیر کوتاه را طی می کنند.

گروهبان Fergus Twomey به خانواده مرحوم تسلیت گفت و گفت که مرگ جیمی جوان باعث “سونامی اندوه” در مدرسه او شده است.

وی افزود که این مرگ در جامعه گسترده تر نیز طنین انداز شده است.

‘حمایت بزرگ’

وکیل ارنست کانتیلون، نماینده خانواده هورگان، گفت که آنها می خواهند از گردای، MUH، کسانی که در صحنه حضور داشتند و افرادی که در یک پیاده روی جمع آوری کمک مالی پس از مرگ جیمی شرکت کردند، تشکر کنند.

وی گفت: حمایت عظیم دوستان مدرسه ای، همسایه ها و دوستان نیز به کاهش بار آنها کمک کرده است.

وی افزود: این خانواده نسبت به راننده کامیون احساس بدی نداشتند زیرا این یک تصادف بوده است.

سرپرست هیئت منصفه همچنین با خانواده هورگان در پی فقدان غم انگیز آنها ابراز همدردی کرد.

هیئت منصفه حکم مرگ تصادفی را ثبت کرد. آنها از شورای شهر کورک خواستند تا در مورد ترتیبات ترافیکی در این منطقه تجدید نظر کند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر