خرابکاران خیابان تاجگذاری – استالکر لیدیا ترس جدیدی را برای قربانی آدام ترسیم می کند. به علاوه EastEnders & Emmerdale جدیدترین


زندگی کریس بیسون ستاره فیلم Inside Emmerdale خارج از صفحه نمایش

خارج از صفحه نمایش، ستاره Emmerdale به خاطر دگرگونی باورنکردنی موهایش تیتر خبرها شد و حتی شناخته شده است که در پشت صحنه صحنه های بوسیدن پارو می کند.

کریس اولین قدم های خود را در سال ۲۰۰۹ در روستای همنام برداشت و اولین حضور خود را در ۱۱ سپتامبر روی پرده سینما انجام داد، اگرچه در سال ۲۰۱۳ پس از پدر شدن به طور موقت نمایش را ترک کرد.

ظاهر کریس در طول سال های حضورش در دیلز تغییر کرده است. این بیشتر به این دلیل است که او اقدامات شدیدی برای بازگرداندن خط رویش موی خود انجام می دهد.

با این حال، کریس در خارج از صفحه نمایش از سال ۲۰۰۶ در یک رابطه شاد و متعهدانه با رونا فین بوده است. و در حالی که بینندگان Emmerdale برای درام عاشقانه زندگی می کنند، Rowena طرفدار این نیست که مردش زنان دیگر را روی صفحه بوسد.
او در مصاحبه با Ok گفت: «در گذشته به او گفته بودم که صحنه‌های بوسیدنم را داشته‌ام، اما این موضوع تا آخر روز با او می‌ماند! مجله.

در حالی که او در نهایت به خاطر نقشش در Emmerdale شناخته می شود، کریس اعتبارات تلویزیونی بسیاری را نیز در اختیار دارد.

اینها شامل حضور در چندین برنامه تلویزیونی واقعیت مانند من یک سلبریتی هستم، مرا از اینجا بیرون کن.

اطلاعات بیشتر در مورد زندگی خارج از صفحه نمایش او را اینجا بخوانید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر