خلافت حضرت محمد (صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلم) کتاب مهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأثیرگذار در خلافت اول


دکتر محمدکاظم رحمتی، پژوهشگر گذشته تاریخی اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند اعضای هیئت آموزشی وسط دایره المعارف اسلامی. خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) کتاب «خلافت محمد» نوشته ویلفرد مادلونگ، درک اسلام دانشکده آکسفورد، یکی اجتناب کرده اند مهم‌ترین کتاب‌ها در زمینه گذشته تاریخی اسلام به شمار می‌رود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور درست به امامت امام علی (علیه السلام) پرداخته است.

وی افزود: مشخصه ای کدام ممکن است ردیابی کردم اینجا است کدام ممکن است نویسنده به روایت ها، خم شدن ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیگیری ها مختلف در گروه اسلامی کنجکاوی دارد به همان اندازه موقعیت شخصی را پنهان تنبل هر دو گروه های رقیب را متهم تنبل.

پژوهشگر گذشته تاریخی اسلام ذکر شد: چون آن است مادلونگ {در این} کتاب دلیل داد، بخش مهمی اجتناب کرده اند اطلاعات تاریخی درمورد به وقایع نیمه اول قرن اول هجری قمری درمورد به ورودی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصادره های در عمق، اعلان اجتناب کرده اند اطلاعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید گذشته تاریخی تاریخی است. . دریابید کدام ممکن است واقعا چه اتفاقی افتاده است. به زنجیره اسناد روایی ملاحظه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید متون را همراه خود یکدیگر ارزیابی کنید. به معنای واقعی کلمه هستند اجتناب کرده اند طریق آنها می توان به همان اندازه حد زیادی همراه خود گزارش های گروه های مختلف در تبدیل کردن وقایع قرن اول هجری شناخته شده شد.

کتاب جانشینی حضرت محمد (صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلم) تأثیر پروفسور ویلفرد مادلونگ مهمترین کتابی است کدام ممکن است {در این} زمینه در گذشته تاریخی معارف اسلامی نوشته شده است. این کتاب کدام ممکن است اجتناب کرده اند سوی بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس چاپ شده شده است، به صراحت دقیق می تنبل کدام ممکن است سقیفه حاصل این سیستم ریزی از واقعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه جانبه در مخالفت با تشکیل خلیفه آل نبوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوست ندارم باور وصیت پیامبر بود.

کتاب خلافت رسول اکرم صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلم همراه خود تفسیر مشترک احمد نئومی، محمد جواد مهدوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دکتر حیدررضا ضابط توسط بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی چاپ شده شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کتاب سال در وسط ششم انواع شد. اجتناب کرده اند سال. دومین کتاب سال استانداری در بخش تجزیه و تحلیل عینی نیز در سال ۱۳۷۹ برگزیده شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولین کتاب برای اولین جشنواره کتاب امامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولایت در استان خراسان در سال ۱۳۷۹ انواع شد.